new holland 75 56s nasıl bir traktör

Ynt: new holland 75 56s nasıl bir traktör

torku yüksek silindiri düşük daha ağır turbo intercooler var turbo ile intercoolerın avantajı ne babam almaz zaten td80 tipini sevmiyom diyo 56 serisinden şaşmam diyo hem adam neden yalan sölesinki ucuz traktöre daha güçlü diyor hemde her sorulana cevap veremiyor bilmiyor bildiğini söylüyor geçen biryerde deneme yaptık dedi adamla baya samimiyiz zaten

arkadaşım ben bi new holland servis elemanı olduğum için sana 75-56s öneririm...traktör çekişte güzel bide turbo koydurursan süper olur...istersen fabrika kendi özel turbo koyup yolluyor....turbosuzların fiyatı 60 milyar....müthiş traktör...istersen new holland yani estrak servisine gel beni bul....ben seni nihat ustamla konuşturayımmm...çakır desen herkes tanır beni...

mehmet26 link=topic=38056.msg325955#msg325955 date=1295362280' Alıntı:
hakkını vermez mi 65 56 çekmiyo bazen 75 56 a 5 li bağlıyorlar td80 5li çekebilir mi takviye 4 le 75 56 a 4lü takarsan seri 1le bile gidersin 80 66 motoru var 75 56 da ne hakkını vermicek

ben 65-56 75-56dan iyidir demedim.sadece aradaki silindir hacmine rağmen çok az tork farkı olduğuna dikkat etmeni istemiştim.insanlar burda sana yardım etmeye çalışıyor senin hitap şekline bak
senin yazdıklarına göre zaten 75-56 ya karar kılmışsınız.turbolu intercoolerlu motoru göz ardı ediyorsun.al 8ileri 2geri 50 senelik şanzımanlı 2200kg kaldırma kapasiteli klimasız turbosuz 75-56 güle güle kullan.

neyi beğendiysen onu al ...
65-56 da 8+2 ve oda 2200 kg kaldrma kapastesi 75-56s serisiyle pek farkı yok turbosu var ve 3 silndir 75-56s 4 silindir turbosuz turbo takılıyomuş kuyucaklı dediğine göre fazla farkı yok bence

• Beğen
Tepkiler: Ahmet9797

ayrıca torkun ne olduğunu biliyom ama traktörde torkun faydası ne oluyo, intercoolerın katkısı var mı 75 56 a sonradan intercooler takılabiliyor mu ya da fabrika çıkışlı turbo ve intercoolerlı olabiliyor mu özel sipariş verildiğinde yardımcı olursanız sevinirim

galiba olurlar arkadaş çünkü bazı şeyleri opsiyonel takıyorlar ama hem fabrika takarsa dediklerini orcin ii olur bi de 8+2 değilde 12+3 şanzıman isteyin birdebuçuk olsun motorda gün gelir kullanırsın

mehmet arkadaşım ben bugün demireller new holland bayisini aradım intercooler ve turboyla beraber 65 milyara olur diyor lar...dediğim gibi sen gel en ince ayrıntısına kadar konuşuruz....sen eskişehir neresinde oturuyorsun...bide telkefon numaranı ver konuşalım...

inşallah alacaz bakam köyünde oturuyoz boraks madeninin çıktığı kırka seyitgazi ilçesine bağlı, ayrıca turbo + intercooler 65 bin diyon new hollandın sitesinde normalini 63 64 fln diyor sade 2 bin lira mı fark olacak sölesek özel sipariş hemen yapılır mı bide intercoolerın yakıtta faydası var mı sölediklerin için saol ayrıca

mehmet26 link=topic=38056.msg326593#msg326593 date=1295471315' Alıntı:
inşallah alacaz bakam köyünde oturuyoz boraks madeninin çıktığı kırka seyitgazi ilçesine bağlı, ayrıca turbo + intercooler 65 bin diyon new hollandın sitesinde normalini 63 64 fln diyor sade 2 bin lira mı fark olacak sölesek özel sipariş hemen yapılır mı bide intercoolerın yakıtta faydası var mı sölediklerin için saol ayrıca
fiyatı eii biraz daha zorla 63 e alırsın ei pazarlık yap 60a bile olur :D

MERHABA ARKADAŞLAR...BAYAĞI BİLGİ AKTARMIŞSINZ 75 56 KONUSUNDA AMA BENMDE Bİ KAÇ SORUM OLACAK ...BEN 1 AY İÇİNDE Bİ 75 56S TEK CEKER TENTELİ TRAKTÖR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM...SUAN DA FİYATI 46 000 TL.BURAYA KADAR Bİ SIKINTI YOK ANCAK BENDE SAĞA SOLA SORDUĞUMDA KİMİ 70 56 YA GÖRE 75 5 6 LAR DAHA COK YAKIYO DİORLAR KİMİ 2005 FALAN 70 56 AL Dİ,YOR ..BİRDE BU YENİLERDE MAZOT DEPOSU DISARDA VE CİRKİN DURUYOR VE BİRDE VİTESLERİN YANDA OLMASI KULLANIM KOLAYLIĞI SAĞLIYORMU ...ÖZELLKLE SORUM KUYUCAKLI İSİMLİ ARKADASA OLACAK BU KONULARDA HİÇ SİKAYET VARMI YAKITTA FALAN İŞİ BİLENE KULLANANA SORMAK LAZIM SATICI MALI SATMAK İÇİN HEP İYİ DER ZATEN ...300 DEKAR ADANA OSMANİYEDE ARAZİ İŞLİYORUZ BAZI YERLER ENGEBELİ DAHA ÖNCE BÜYÜK TRAKTÖR KULLANMADIK 2 TANE 60 56 VAR ZORLANIYOR COK YAKIYOR ...75 56 D A İKİNCİ EL DÜŞÜNDÜM TEMİZİ NE PEK RASTLAMADIM ..BİRAZ TİTİZM ...YANİ KISACA 70 56 İLE 75 56 ARASINDAKİ EN BASTA YAKIT VE CEKİŞ OLMAK ÜZRE NE GİBİ FARKLAR VAR BENİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRSEN,İZ COK SEWİNİ,RİM TAM KARAR VERİM DE ALİM ARTIK :) ŞİMDİDEN HEPİNİZE COK TEŞEKKR EDERM ..

meLancoLy link=topic=38056.msg338532#msg338532 date=1297355742' Alıntı:
MERHABA ARKADAŞLAR...BAYAĞI BİLGİ AKTARMIŞSINZ 75 56 KONUSUNDA AMA BENMDE Bİ KAÇ SORUM OLACAK ...BEN 1 AY İÇİNDE Bİ 75 56S TEK CEKER TENTELİ TRAKTÖR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM...SUAN DA FİYATI 46 000 TL.BURAYA KADAR Bİ SIKINTI YOK ANCAK BENDE SAĞA SOLA SORDUĞUMDA KİMİ 70 56 YA GÖRE 75 5 6 LAR DAHA COK YAKIYO DİORLAR KİMİ 2005 FALAN 70 56 AL Dİ,YOR ..BİRDE BU YENİLERDE MAZOT DEPOSU DISARDA VE CİRKİN DURUYOR VE BİRDE VİTESLERİN YANDA OLMASI KULLANIM KOLAYLIĞI SAĞLIYORMU ...ÖZELLKLE SORUM KUYUCAKLI İSİMLİ ARKADASA OLACAK BU KONULARDA HİÇ SİKAYET VARMI YAKITTA FALAN İŞİ BİLENE KULLANANA SORMAK LAZIM SATICI MALI SATMAK İÇİN HEP İYİ DER ZATEN ...300 DEKAR ADANA OSMANİYEDE ARAZİ İŞLİYORUZ BAZI YERLER ENGEBELİ DAHA ÖNCE BÜYÜK TRAKTÖR KULLANMADIK 2 TANE 60 56 VAR ZORLANIYOR COK YAKIYOR ...75 56 D A İKİNCİ EL DÜŞÜNDÜM TEMİZİ NE PEK RASTLAMADIM ..BİRAZ TİTİZM ...YANİ KISACA 70 56 İLE 75 56 ARASINDAKİ EN BASTA YAKIT VE CEKİŞ OLMAK ÜZRE NE GİBİ FARKLAR VAR BENİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRSEN,İZ COK SEWİNİ,RİM TAM KARAR VERİM DE ALİM ARTIK :) ŞİMDİDEN HEPİNİZE COK TEŞEKKR EDERM ..
msjını kuyucaklıya yazmışın ama sorduğuın sorunun teki çok saçma viteslerin yanda olması tabiki iyi yolda giderken fln çok rahat 46 bin ona vercene 10 bin daha ver çiftçeker kabinli vs al o kadar para veriyorsun biraz değeri olsun öbürkülerden ;)

real arkadasım haklısın da bazıları yandan vites olmasından rahatsızlar kullanışlı değil gibi sözler duydum bilmiyorum belki alşkanlıkların değiştirlmesi zor oldğundan öyle söylüyolardır ...çift ceker düşünmüyoruz o kadar buyuk kaba traktöre gerek yok tabiki daha iyi ceker daha hızlı iş yapar ama biraz fazla gelir bize ama mazot deposunun dısarda olmasından rahatsız olmayanı duymadım ben mazot ısınıp cok yakmya sebep versede içerde olsa daha iyi olurdu traktör de olsa birazda tip gerek tşkkr ederm yorumuna

bende 75 56 new holland var.sana şu kadar söylürüm tam bir canavar.alcaksananız öneririm. yakıt tüketimi fazla ama tükettiği yakıta göre de iş yapar. 10 numara traktör vallhi

75-56 konusunda bilgim yok.Ama prensipte 75 hp ve üzeri bir traktöre 8 vites gerçekten az.Çünkü ne kadar çok vites o kadar traktörün gücünden daha verimli faydalanma demektir.

BASAYEV link=topic=38056.msg324704#msg324704 date=1295093548' Alıntı:
yav haliyle çeken motor akar kardeş çiftçeker süper çeker ayarı tuttumu

şu laftan bi vazgeçmediniz.kardeşim varmı öyle bi kural.gelsin o 75 56 td75 girelim çifte hangisi az yakar hangisi çok çeker.

bide kardeş bu devirde 8 ileri şanzumanla ugraşmayın alıyosan nh git td serisi 66 serisi al ne 56 serisinin kahrını çekiyon.

kardeş vites sayısı az ama tdlerden güçlü yakın bir köyde 15 kişi birden aldı hepsi memnun td alanlar hiç memnun değil değiştircem diyorlar niyeti var gibi yaza doğru alacak muhtemelen pazarlık bitti gibi :)

TT 55 link=topic=38056.msg439052#msg439052 date=1314707705' Alıntı:
75-56 konusunda bilgim yok.Ama prensipte 75 hp ve üzeri bir traktöre 8 vites gerçekten az.Çünkü ne kadar çok vites o kadar traktörün gücünden daha verimli faydalanma demektir.
Bence çok vites motor güçlü de olsa almasa da lazım. TD ve 66 serisinin, 56 serisinden daha çok vitesi olduğu bence üstün olduğu anlamına gelmiyor. Ben td65 in I. takviye nin 4. vitesini kullanıyorum arada sırada. daha alt vitesleri zaten aşırı yavaş. Ben td nin 9 vitesini kullanıyorum. Olması gereken hi-lo sistemi veya başak 2073 ve erkunt gibi gerçek buçuk.O zaman çok vites var diyebilirim.

mehmet26 link=topic=38056.msg512053#msg512053 date=1326611073' Alıntı:
kardeş vites sayısı az ama tdlerden güçlü yakın bir köyde 15 kişi birden aldı hepsi memnun td alanlar hiç memnun değil değiştircem diyorlar niyeti var gibi yaza doğru alacak muhtemelen pazarlık bitti gibi :)
ya bi yürü git heryerde td den güçlü diyip durmuşun.
75 56nın 1.vitesi yovaş 2.vitesi çok hızlı tarlada uygun vitesi bulamıyorsun..