tekrar massey ve john deere kapışması

Ynt: tekrar massey ve john deere kapışması

uzunefe link=topic=38059.msg324531#msg324531 date=1295041261' Alıntı:
ya arkadaş çekişmeyin şu jd ile ya :Dsürekli rezil oluyoz diye adamlat türkiyeye traktör satmıcak zuha-*-s
valla burada alacak arkadaşlar önce massyle tkıp deneyip öyle alacaklar

kardes bu gine aynı traktçr 30 85 yaw bu arada bi john deerele iş görün bide mf le ayıptır yaw su john deereyi hiç çekemiyosun yani baska bi makina diger bi makinayı çekince ondan iyi oluyor öylemi noo-*-s yaw alah askına yapmayın arkadaslar ozaman tümoda mf yi çekiyo ne yani şimdi tümo mf den iyi ozaman bence traktörü tek arka arkayA BAGLAMAKLA BİŞEY KANITLIYAMAZSINIZ AYNI GÜCTE İKİ MAKİNAYİ EN BASİT HEM YAKIT HEM ÇİFT HEMDE YOLDA YÜKTE DENEYİN OZAMAN GÖRÜN BKAYIM TRAKTÖRÜ

ykt123 link=topic=38059.msg324855#msg324855 date=1295112115' Alıntı:
kardes bu gine aynı traktçr 30 85 yaw bu arada bi john deerele iş görün bide mf le ayıptır yaw su john deereyi hiç çekemiyosun yani baska bi makina diger bi makinayı çekince ondan iyi oluyor öylemi noo-*-s yaw alah askına yapmayın arkadaslar ozaman tümoda mf yi çekiyo ne yani şimdi tümo mf den iyi ozaman bence traktörü tek arka arkayA BAGLAMAKLA BİŞEY KANITLIYAMAZSINIZ AYNI GÜCTE İKİ MAKİNAYİ EN BASİT HEM YAKIT HEM ÇİFT HEMDE YOLDA YÜKTE DENEYİN OZAMAN GÖRÜN BKAYIM TRAKTÖRÜ
dostum ben jon deere kötü demedim sadece yorumları söyledim hem kötü traktör yoktur en kötüsü olmamasıdır yani bence bu traktörün dengi 277 mf ise ona göre bir adım önde ama sen kalkıp 3085 e kafa tutarsan bu yanlış olur şuda var bu çekişmede jhn dere sıfır ozaman masseyin sıfır aynı güçte bi traktörüyle denemek lazım

bence hiç birini takmayın kubota ile john dereyi takmışlar bir çok çarkı kırmış john dere gerksiz işler iddaa ama neden se videoyu izleme gereği duymadım johndere denkli bile olsa hafif ....

mustafagursacli link=topic=38059.msg326999#msg326999 date=1295551114' Alıntı:
bence hiç birini takmayın kubota ile john dereyi takmışlar bir çok çarkı kırmış john dere gerksiz işler iddaa ama neden se videoyu izleme gereği duymadım johndere denkli bile olsa hafif ....
kolay kolay takmam ama ısrar ederlersede korktu dedirtmem

senol_84 link=topic=38059.msg327058#msg327058 date=1295559463' Alıntı:
3085 in ekipmanı götürebiliyorsa fena değildir bence. katologta ne kadar 80 hp yazsa da 3085 in performansını beklemem ondan
13 lü 3lü takıyorlar jhn derr a