2. El İlaç Makinası ve Gübre serpme makinası arıyorum..!

ilaatmamakinas.jpg

gbreserpme.jpg

Fotoğraflar Temsilidir.

Merhaba 2. el temiz 500-800LT arası çift diskli gübre serpme makinası ve 400-600LT arası ilaç makinası arıyorum. Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ Muratlı ve Kırklareli Lüleburgaz civarları olursa daha makbule geçer.Bildiğiniz gördüğünüz malzemesi kendine ufak gelipte büyültmek isteyenler elindekini değerlendirmek isteyenler yazarsa sevinirim.

Ynt: 2. El İlaç Makinası ve Gübre serpme makinası arıyorum..!

800 Lt ' lik Zirmak ilaç makinası Çorlu ' da Nizo Tarımcılık ' ta varmış. Çok temizmiş ve üzerinde jet memeleride varmış. Ben şahsen görmedim. Fakat Nizamettin abi geçende köye bir tanker getirdiydi. O zaman söylediydi. İstersen bir bak. Beni söylersen Zirmak için yolladığımı yardımcı olur. Gübre serpmede vardır belki onda. Çünkü onda ikinci el çok temiz şeyler bulunuyor.

alipasalierkan link=topic=38080.msg324463#msg324463 date=1295034677' Alıntı:
800 Lt ' lik Zirmak ilaç makinası Çorlu ' da Nizo Tarımcılık ' ta varmış. Çok temizmiş ve üzerinde jet memeleride varmış. Ben şahsen görmedim. Fakat Nizamettin abi geçende köye bir tanker getirdiydi. O zaman söylediydi. İstersen bir bak. Beni söylersen Zirmak için yolladığımı yardımcı olur. Gübre serpmede vardır belki onda. Çünkü onda ikinci el çok temiz şeyler bulunuyor.
İlgilendiğin için teşekkür ederim. Bakıcam oraya en kısa zamanda.

Akıl vermek gibi olmasın ama böyle teknik aletleri sıfır al, güzel bak ömür boyu kullan.Elalemin eskisi ile sıfırı arasında çok fark oynamaz.İYİSİ yenisi..

kardes sıfır alacaksan 12 metrelık degılde 20 metrelıklır var sımdı cok sahane az yere basıp cok iş yapıyo gubre saçma makınesıde 20 metre atıyo

kırmıtlık link=topic=38080.msg328566#msg328566 date=1295862326' Alıntı:
kardes sıfır alacaksan 12 metrelık degılde 20 metrelıklır var sımdı cok sahane az yere basıp cok iş yapıyo gubre saçma makınesıde 20 metre atıyo
Sıfır alacaz büyük bi ihtimal ama ünallar hakkında fazla bilgimiz yok. 20 metre derken ünallarınmı

reallion link=topic=38080.msg328587#msg328587 date=1295864061' Alıntı:
Sıfır alacaz büyük bi ihtimal ama ünallar hakkında fazla bilgimiz yok. 20 metre derken ünallarınmı

Arazin düz ise 20 m lik düşün ama dalgalı arazin varsa hiç düşünme bence...

Ünallar, önallar, öntar bunlar konyada aşağı yukarı aynı, tahminim yakınlar, resimlerine baktığımızda orta kaliteyi işaret ediyor isteğe bağlı ithal pompa da kullanıyorlarmış , bizim buralarda genellikle bunların 400 litreliğini kullanıyorlar. Parlayan taral, holsan ı da bir sor istersen, en azından fiyat kalite karşılaştırması yaparsın.