erkunt servet 80T lüks ufakk bi tanıtım :)

Ynt: erkunt servet 80T lüks ufakk bi tanıtım :)

abim madem calistiriyon 8 tanede geri vitesten birine taksaydinda biraz aydinliga alip cekseydin de guzelce görseydik olmazmiydi :) guzel anlatmissin ama fazla görunmuyorki..

BASAYEV link=topic=38088.msg324688#msg324688 date=1295091825' Alıntı:
göstergelerinin lambalarını göstermek için mi karanlıkta yaptın volkan güzel makina maşallah ii geliştirmişler
mutafa amacım odeğildi ama güzel :D olduu birde gündüz çekip atarım artık m.edenler olursa

harbiden güzel yapmışlar traktörü eski modelleri pek bi boka benzemiyor ama bu süper olmuş walla. vites göstergeleri bile ışıklı dijital klima peki yanda muavin koltuğu varmı eğerki oda varsa bu motor 105 yada 110 hpliklerini çıkarsınlar ne pahasına olursa olsun yarın bi tane alacam :D

atom karınca link=topic=38088.msg324705#msg324705 date=1295093797' Alıntı:
harbiden güzel yapmışlar traktörü eski modelleri pek bi boka benzemiyor ama bu süper olmuş walla. vites göstergeleri bile ışıklı dijital klima peki yanda muavin koltuğu varmı eğerki oda varsa bu motor 105 yada 110 hpliklerini çıkarsınlar ne pahasına olursa olsun yarın bi tane alacam :D
o yok :D sen bitane al böyüklerinden beraber koltık yaparız ona orası kolayy iş :D

Güzel paylaşım. Paylaşımların devamını bekliyoruz. Erkunt ' lara muavin koltuğu koymak için uygun yer var. Fakat orijinal olarak koyulmasına devlet izin vermiyormuş. O yüzden koyamamışlar. İnşallah büyük modellerinde izin verilir.

atom karınca link=topic=38088.msg324725#msg324725 date=1295096672' Alıntı:
eee en büyüğü kaçlık bunun ???
şimdilik bu 80lik ama büyükleri çıkacakmış..
alipasalierkan link=topic=38088.msg324810#msg324810 date=1295106767' Alıntı:
Güzel paylaşım. Paylaşımların devamını bekliyoruz. Erkunt ' lara muavin koltuğu koymak için uygun yer var. Fakat orijinal olarak koyulmasına devlet izin vermiyormuş. O yüzden koyamamışlar. İnşallah büyük modellerinde izin verilir.
bu saçmalığın nedeni neymişki..

atom karınca link=topic=38088.msg324893#msg324893 date=1295116857' Alıntı:
nasıl yani devlet neden izin vermiyorki ?

Traktörler üzerine düzenlenen kanunlar var. Güvenlik unsurları için sanırım koydurmuyorlar. Traktörler tek kişilik araçlar olarak geçiyor. Yurt dışında da o koltuklar aslında eğitim amacıyla kullanılıyor bildiğim kadarıyla. Yani sürücü eğitimlerinde öğretmenlerin oturması için.

alipasalierkan link=topic=38088.msg324898#msg324898 date=1295117236' Alıntı:
Traktörler üzerine düzenlenen kanunlar var. Güvenlik unsurları için sanırım koydurmuyorlar. Traktörler tek kişilik araçlar olarak geçiyor. Yurt dışında da o koltuklar aslında eğitim amacıyla kullanılıyor bildiğim kadarıyla. Yani sürücü eğitimlerinde öğretmenlerin oturması için.
uzellerde nie var ozaman phantomların hepsinde var.. şüpeli bi durumm

anayurtlu 3105d link=topic=38088.msg324901#msg324901 date=1295117390' Alıntı:
uzellerde nie var ozaman phantomların hepsinde var.. şüpeli bi durumm

Onların belirli bir standartı vardır diye düşünüyorum. Belki Uzel ' ler o standarta uyuyorlardır. O yüzden koymuşlardır. Belkide muavin koltuğu olarak geçmiyordur. Değişik değişik kanunlar var. Benim bildiğim Erkunt ' lara kanunlar yüzünden koyulamadığı. Çünkü ilk defa Çorlu fuarında Erkunt ' ları incelediğimde bende o kadar geniş kabinde muavin koltuğunun olmamasını yadırgamıştım. Erkunt ' un mühendisi olan Ersan abiye sormuştum. O kanunlardan dolayı koyulamadığını söylediydi.

alipasalierkan link=topic=38088.msg324912#msg324912 date=1295117920' Alıntı:
Onların belirli bir standartı vardır diye düşünüyorum. Belki Uzel ' ler o standarta uyuyorlardır. O yüzden koymuşlardır. Belkide muavin koltuğu olarak geçmiyordur. Değişik değişik kanunlar var. Benim bildiğim Erkunt ' lara kanunlar yüzünden koyulamadığı. Çünkü ilk defa Çorlu fuarında Erkunt ' ları incelediğimde bende o kadar geniş kabinde muavin koltuğunun olmamasını yadırgamıştım. Erkunt ' un mühendisi olan Ersan abiye sormuştum. O kanunlardan dolayı koyulamadığını söylediydi.
doşrudur kardeş sağol bilgilendirdiğin içn.. artık deutzcu bi arkadaş yapmış öyle bişey yapacz..

anayurtlu 3105d link=topic=38088.msg324559#msg324559 date=1295044701' Alıntı:
kızma ustaa :D devamı gelir dur bakammm :D :D
yok kardesim kizmakta ne demek noo-*-s hani biraz merakimi giderirdim bizimki daha gelmemis ondan..hos gelse canli canli görmek bu sene nasip olmuycakta seneye olursa insallah..anca resimlerle idare etcez bu yil..