SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

BASAK 2006 1008 SAATTE YAKITI GERCEKTEN BAYA AZ YOLDA AMA PEK ISE GELMIO BU BUNU ILK ALDIGIMIZDA PULLUGU TAKTIM TARLADA HARARET SONA DAYANIO HEP YAZIN SERVISI ARDIK GELDI RADYOTORDENMIS BU TARLADA AYSANDA HOLDERDE FIRFIRDA PULLUKTA FALAN HARERET HEP YESIL YERIN SONUNNA GELIO BOSTAKEN YESILIN ORTASINDA DOLUKEN SONDA NASI OLCAK BILMIOM CONTA YAKMASSA IYIDIR AMA YINDE PAYA PRATIK KESKE YENILERI BI SENE ONCE CIKARTSALARDI BAYIYE GITTK BABAMA DIO BN BUNU ALMAM DIO BUNUN PIYASASI KAC ADER BILEN YARMI YORUMLARININIZI BEKLIOM MMAVI LAMBADA IYI YAKISTI AMA BUNA

Kardeş garanti bitmediyse servise radyatörü büyüttürün yada kendiniz bitane büyük radyatör alın taktırın sorun düzeliyor (kendim denedim gördüm)

aga ole deme bunun camurlugunu taktımı baya sekıl oluo cıfcekerı ama bıraz zorluyo onler bnm bu motorla ılgılı tek sorunum teyıbı vermedıler bıde teyıp yerıne bezle kapatmıslar sankı bız ordan koca delıgı gormıcez ama hareretı dusuremıozz en buyuk sorun hareret

Tabiki aga, biz tek çeker alışık olduğumuz için çiftçeker daha hoş geliyor bana. Bende biraz fiyat araştırması yapmıştım, ama çok para istemişlerdi. İstedikleri paraya ben yeni kasa tam donanımlı Tümosan alırdım. Tümosan ' ın yanında Başak bahçe motoru gibi kalıyor, hem daha heybetli hem daha fazla özellikli, tabi şimdi fiyatlarını bilmiyorum Başak ' ın, mutlaka düşürmüşlerdir, yoksa kimse almaz.

Ben geçen sene Balıkesir ' de sordum yani 2006 model, hatta kabinsiz çiftçeker adamlar 54000 YTL istedi. Pazarlıkla belki iner ama en fazla 2000 YTL, dayımda (sanırım) 47000 YTL ' ye gitti Tümosan 65-80 DTK aldı, işte benim resimlerini buraya koyduğum motor. Dayımda önceden Steyr 8073 vardı, Tümosan gelince Steyr yanında bahçe motoru gibi kaldı. İyiki Başak almamış, Tümosan ' da daha bi güzel tip var... :)

: : : SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=425.msg2459#msg2459 date=1198753805' Alıntı:
POYRAZLI SALİH link=topic=425.msg2456#msg2456 date=1198753198' Alıntı:
gözel resimler adaş
ben geçen 2073 lerin fiyatını sordum yeni tiplerin
59 milyar dedilker
case-ih jx 70 61 milyar gerisini siz düşünün

Tabiki Başak alırız... muhaa*-*- muhaa*-*-
case süper ama 3 silindir motor 70 hp gücünde turbolu klimalı kabin 20 ileri 12 geri vites seçeneği süper bişi

basakkta superr ara ısınde yolda yakıtı cok az ayrıca o bır karızmatık ooooooooooo o bır yolda mazotu ıcmeyen sadece koklayann oooooooo o bır ne ıs olsa yaparımda kolay ıs olsa daha ıyı yaparımm dıennn ooooo bır kabınım var ama teyıp taktırsan tam super olur dıyenlerdenn muhaa*-*- muhaa*-*- muhaa*-*- muhaa*-*-

: : SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

salih link=topic=425.msg2471#msg2471 date=1198755525' Alıntı:
basakkta superr ara ısınde yolda yakıtı cok az ayrıca o bır karızmatık ooooooooooo o bır yolda mazotu ıcmeyen sadece koklayann oooooooo o bır ne ıs olsa yaparımda kolay ıs olsa daha ıyı yaparımm dıennn ooooo bır kabınım var ama teyıp taktırsan tam super olur dıyenlerdenn muhaa*-*- muhaa*-*- muhaa*-*- muhaa*-*-
case nin motoru 3 silindir başaktan daha az yakar

: : SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

Ve davamı var, ooooooo bir aşırı pahalı, oooooooo bir case ' den bile pahalı. muhaa*-*- muhaa*-*- (Bu oooooooo ' lar beyaz show ' dan çalma değil mi yaw? ;D )

:D :D :D ok*0*- ewett aga ama guzel oldu yawss sen dankek magma reklamlarını ızledınmı aga oda cok komıkk dıo yaa bı adam kavruk bısı kımm pele muhaa*-*- yarın gel brezılya mılılı takımında basla dıe bı reklam kesın ızlemelısınız cok guzell

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=425.msg2500#msg2500 date=1198768878' Alıntı:

Ve davamı var, ooooooo bir aşırı pahalı, oooooooo bir case ' den bile pahalı. muhaa*-*- muhaa*-*- (Bu oooooooo ' lar beyaz show ' dan çalma değil mi yaw? ;D )
Evet Mustafa abi öyle.Yakında hüsmen dayı, ejder , piskopat gelir.(Senin çalışmanı istiyorum ama damla mazot yakmamanı istiyorum anlıyormusun? ' ) :D .Güzel resimler Salih abi eline sağlık

@Salih: O reklamı izledim, herkeste izlesin. ;D

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=bUDN8drmR6w[/youtube]

@Eren: Senin espiride güzel olmuş ha, piskopata tam uymuş o laf, arkasında bide hani onun meşhur bağırması var ya 'AAAaaaaaaaa' diye bağırır. ;D Hüsmen olsa şöyle der heralde: sen içeysin onları be ya, hiçte bi iş yapmeysın, ben içeyim o mazotu be ya ziyan olmasın bari. *098*-

muhaa*-*- muhaa*-*- arkaadaslar bu reklamı ızleyıınn coook superrr mustafa saolasınn yaww her ızledıgımmde kopuomm ben zaten cıfcı olsaydımm sımdıye dunyanın en buyuk cıfcısı olurdumm zatı ben 3 yasında koyun butun tarlalarını surerdımm 3 yasında 40000 donum tarlam vardı bılemedın 35,000 yıne bole 3,5 yasnda falanım tarla suruyom bı konvoy geldı tarlaya kımmm?? nh sahıbı vehbı kocc dedı hemen sana 8 tane t8040 gel fabrıkya alll nhnın reklamını yapp ben naptımm almadımm muhaa*-*- muhaa*-*-