Doğancan&Tümocan Muhteşem ikili Çamurda:D

Ynt: Doğancan&Tümocan Muhteşem ikili Çamurda:D

Şenol abim al tabi:D valla çok başka videoda da vardı. tek çekerde makina pati yaparak ilerlemeye çalışıyordu tarlada. çifçekere takınca haldır haldır gitti:D
Niyazi abi sağolasın Allah hepimizi kazalara karşı korusun.
Sami abi aynen öyle dozer hissi:D eskiden STEYR la geçmeye korktuğum yerlere bununla korkmadan giriyorum.
Samet teybmiz yok bea:D ama dedeye bir tane aldıracam:D
Bilederim koltuk çık bea:D param kalmadı:p baba desen yanımda durcan der:p

doganbey1 link=topic=38119.msg324980#msg324980 date=1295122904' Alıntı:
Şenol abim al tabi:D valla çok başka videoda da vardı. tek çekerde makina pati yaparak ilerlemeye çalışıyordu tarlada. çifçekere takınca haldır haldır gitti:D
Niyazi abi sağolasın Allah hepimizi kazalara karşı korusun.
Sami abi aynen öyle dozer hissi:D eskiden STEYR la geçmeye korktuğum yerlere bununla korkmadan giriyorum.
Samet teybmiz yok bea:D ama dedeye bir tane aldıracam:D
Bilederim koltuk çık bea:D param kalmadı:p baba desen yanımda durcan der:p

o videoları da atabilirsen at :)

hem sonra tarla denemelerine de bakarız çok merak ediyorum. çift çeker farkını bizzat senden de duyayım istiyorum :)

valla abi şöyle diyeyim gelecen görecen:D seni işimiz olacağı bir gün çağırırım gelir beraber görürüz:D Kısaca anlatayım. Eskiden tek çeker vardı. STEYR 8073 çamurlara girerdim fakat hemen patinaja başlardı. TÜMOSAN 74-80 DTK bununda tek çekerdeyken aynı patinaj olayı var. Çifçekere takınca patinaj falan kalmıyor yarıp gidiyor resmen:D özellikle soktum çamura bana mısın demedi. Gaza biraz yüklenince şaşırıyor bir oraya bir buraya:D ama sabit bir gazda her çamurdan çıkarsın. Ön dingile 4 parmak kalmıştı çamurun değmesine o halde bile tınlamadı:D:D

doganbey1 link=topic=38119.msg324987#msg324987 date=1295123349' Alıntı:
valla abi şöyle diyeyim gelecen görecen:D seni işimiz olacağı bir gün çağırırım gelir beraber görürüz:D Kısaca anlatayım. Eskiden tek çeker vardı. STEYR 8073 çamurlara girerdim fakat hemen patinaja başlardı. TÜMOSAN 74-80 DTK bununda tek çekerdeyken aynı patinaj olayı var. Çifçekere takınca patinaj falan kalmıyor yarıp gidiyor resmen:D özellikle soktum çamura bana mısın demedi. Gaza biraz yüklenince şaşırıyor bir oraya bir buraya:D ama sabit bir gazda her çamurdan çıkarsın. Ön dingile 4 parmak kalmıştı çamurun değmesine o halde bile tınlamadı:D:D

banamısın demedi ama 20 liralık mazotu içti demi :D

S0nunda tüm0sanı gördük...tekrar hayırlı 0lsun...şimdi buna 4 lastik şart 0ldu...ufak tefek bakımda yaptımı pehh. :D servise götürün şöyle bi gözden geçirsinler..

_ÖzGüR_ link=topic=38119.msg325156#msg325156 date=1295177386' Alıntı:
heh sonunda kavuştun tümoya :D nası steyre benziyomu :D çeki ve özellikle yakıtta :D
kavuştuk be kardeşim:D Steyrdan daha güçlü çifçeker olmasından ötürü. Çekişi fazladır herhalde daha bi iş yapmadım sadece çamurda gezindim:D Steyr orda olsa debelenir debelenir giderdi. Ama çifçekerdeyken haldır haldır yardırdı:D yakıtı fazla bea STEYR dan. ama yinede fazla değil
firari11 link=topic=38119.msg325194#msg325194 date=1295186511' Alıntı:
tabi gülüm şteyir nolcak ne yakıcak.ama sen 3-4 varil bul biyerlerden hazır olsun yaza :D
hay gülüne senin:D:D varile gerek yok bea:D git petrolcüye doldur depoyu:D