ARKADAŞLAR 90-80DTK 3,5 M LAZER TESVİYEDE İNCE LASTİKMİ BALON LASTİKMİ İYİ OLUR?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: ARKADAŞLAR 90-80DTK 3,5 M LAZER TESVİYEDE İNCE LASTİKMİ BALON LASTİKMİ İYİ OLUR?

:D 90-80 DTK ya fazla gelir o lazer:D şaka bi yana abi eğer üzerinde düzgün bir şöför varsa her türlü çektirir de düzgün değilse motor defransiyel şanzuman dağıtır bnden söylemesi. ince teker olursa bayılma yapmaz ve hep eşeler toprağı. patinajdan dolayı motorun lastikleri çabuk aşınır. balon olursa çekmediği yerlerde bayılma yapabilir. tabi hep şöföre bağlı bu işler:D

Ynt: ARKADAŞLAR 90-80DTK 3,5 M LAZER TESVİYEDE İNCE LASTİKMİ BALON LASTİKMİ İYİ OLUR?

lazerde dar lastik iş görmez balon daha iyi olur. lazeri zor çeker o traktör yada daha önceden lazer yapılmış yerlerde lazere az kot vererek takviye 2 ile çekebilir ve çok fazla mazot yakar. iyi hesap yapmanız lazım.

elifur link=topic=38147.msg325378#msg325378 date=1295212055' Alıntı:
lazerde dar lastik iş görmez balon daha iyi olur. lazeri zor çeker o traktör yada daha önceden lazer yapılmış yerlerde lazere az kot vererek takviye 2 ile çekebilir ve çok fazla mazot yakar. iyi hesap yapmanız lazım.
Abi çekmesine çeker ama üzerinde motorun ve lazerin ustası olacak. Ne şöförler gördüm TM 120 yi hopattıra hoplattıra lazer çektiriyor. Bir şeyden anlamayan adam gelirse en büyük motor olsun yinede çektiremez

valla cihan abi ben lazer işinden anlamam 3.5 metre çok geniş gibi geldi markası ne olursa olsun 90 95 bg bir traktörün bu makinayı çekeceğini düşünmüyorum

Özgür çeker çeker. Ama nasıl çeker. Çok fazla daldırmazsın. Toprak iyi kabartılmış olacak. Motorun dilinden anlayan şöför olacak:D

Zaten lazer öyle çekilir. Patlatma dedikleri aletle yada bizim deyimimizle büyük 9 lu veya 7 lilerle tarla kabartılır daha sonra lazer çekilir

balon tekerlek iyidir.ayrıca cekmıcek diye dusunme bende 8280 var ermak 3.5 metre lazer cekıom 2 senedir 500 donum celtik yerı hazırladım bısey olmadı

çanakkaleli_PİRİNÇİ link=topic=38147.msg326361#msg326361 date=1295450919' Alıntı:
balon tekerlek iyidir.ayrıca cekmıcek diye dusunme bende 8280 var ermak 3.5 metre lazer cekıom 2 senedir 500 donum celtik yerı hazırladım bısey olmadı

o zaman sorun yok.teşekkürler bilgilendirdiğin için.

3,5 mt re lazeri 90 ç0k rahat götürür,,,,bal0n lastik her zaman t0prağı daha iyi kavrar...ince lastikle lazer 0lmaz,lazer çekmsini bilmeyen ,200 hp traktör kullansa bile iş göremez...ç0k pratik 0lmak lazım traktör tıkanmadan mekanik k0lla lazere hemen kumanda etmeniz gerekir, aksi halde traktör birden çakılıp st0p eder

Sen Yok olmaz götürmez diyenlerin lafına bakma kardeşim. Same Ve NH ler nasıl götürüyorsa Tümo da öyle götürür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...