TD 80 D Sürümde

Youtube den alıntıdır.

ORKA 2010 NH TD80D
watch

Ynt: TD 80 D Sürümde

Güzel video ama traktör bence td 95 lastiklerine bakınca büyük kabin lambalarına bakıncada td 80 lerde kare lamba yok hiç kabinin üstündeki lambalar köşeli değil videoyu youtube yükleyen arkadaş td80 diye yüklemiş, reallion kardeşim yanlış anlama seni suçlamak gibi bir niyetim yok alıntıdır diye yazmışşın zaten .

hamza40_7 link=topic=38192.msg325926#msg325926 date=1295352762' Alıntı:
Güzel video ama traktör bence td 95 lastiklerine bakınca büyük kabin lambalarına bakıncada td 80 lerde kare lamba yok hiç kabinin üstündeki lambalar köşeli değil videoyu youtube yükleyen arkadaş td80 diye yüklemiş, reallion kardeşim yanlış anlama seni suçlamak gibi bir niyetim yok alıntıdır diye yazmışşın zaten .
Aynen alıntı ama TD80 bence yurt dışında çekilmiş bi video muhtemelen yani yurt dışındaki modeller biraz farklılık gösterebiliyor.

Evet farkları olabilir kardeş benimde td80 var ama bu videodakinin sanki tekerleri baya büyük td 95 gibi geldi bana ha bu arada kabinsiz td80 türkiyede var hidrolik çıkışı 4 lüde getiriyorlar fabrikadan istek yaparsanız 4 çıkışlı olsun diye öle gönderiyorlar fiyat farkı oluyor zaten td80 inde arkasına bakarsan orda yerleri var.

http://www.trakkulup.net/fotograflar-(cekimler)-319/koyumuze-yeni-gelen-td80s-ve-silaj-macerasi-)/

burda videosu var türkiyedeki kabinsiz td80 modeli

hamza40_7 link=topic=38192.msg326005#msg326005 date=1295366879' Alıntı:
Evet farkları olabilir kardeş benimde td80 var ama bu videodakinin sanki tekerleri baya büyük td 95 gibi geldi bana ha bu arada kabinsiz td80 türkiyede var hidrolik çıkışı 4 lüde getiriyorlar fabrikadan istek yaparsanız 4 çıkışlı olsun diye öle gönderiyorlar fiyat farkı oluyor zaten td80 inde arkasına bakarsan orda yerleri var.

http://www.trakkulup.net/fotograflar-(cekimler)-319/koyumuze-yeni-gelen-td80s-ve-silaj-macerasi-)/

burda videosu var türkiyedeki kabinsiz td80 modeli
O videoyu izledim daha önce ben ama dikkat edersen oradaki TD80S ama üstteki resime dikkatli bakarsan o TD80D

BASAYEV link=topic=38192.msg326051#msg326051 date=1295371897' Alıntı:
avrupa motorlarda hep dört çıkış oluyor mesela tn75 lerde de 4 çıkış var fabrika çıkış yerlide istek üzrine neden böyleki
İşte maliyetten kaçıyorlar türklerin alım gücünü zayıf görüyorlar heralde en alt seviyeden başlıyolar biraz daha parası olan varsa opsiyonel olarak fabrikadan istiyebiliyor işte. Bide benim kanatimce yurt dışındaki şatışlarda müşteri memnuniyetini daha çok göz önünde bulunduruyorlar bizi pek önemsemiyorlar.

BASAYEV link=topic=38192.msg326051#msg326051 date=1295371897' Alıntı:
avrupa motorlarda hep dört çıkış oluyor mesela tn75 lerde de 4 çıkış var fabrika çıkış yerlide istek üzrine neden böyleki
İşte türklerin alım gücünü biraz daha düşük görüyorlar maliyeti düşürüyorlar sanırım yada bizi pek önemsemiyorlar yurt dışındaki müşterilerin memnuniyetleri onlar için çok daha önemli sanırım onlarda buna benzer birkaç özellik standart iken bizde opsiyenel olarak ek bi ücret talep ediyorlar.

valla bilmem gali tn75 ile td80 hemen hemen aynı motorlar birinde çıkış dört birinde iki tn nin çiftçeker ve kitleme düğmedendi şimdi td lere daha yeni geldi galiba bu olay yani bana göre alırsan motoru ithal alacan paranda varsa reallion

BASAYEV link=topic=38192.msg326316#msg326316 date=1295443687' Alıntı:
valla bilmem gali tn75 ile td80 hemen hemen aynı motorlar birinde çıkış dört birinde iki tn nin çiftçeker ve kitleme düğmedendi şimdi td lere daha yeni geldi galiba bu olay yani bana göre alırsan motoru ithal alacan paranda varsa reallion
Gönül isterdi t5040 almayı ama bizim gücümüz TD80 e yetti zaten bizede yeterde artar bile zaten dediğin gibi çiftçeker ve diferansiyel kilidini düğme ile kontrol edebiliyorsun cd çalar klima filan var bide sıfır aldık daha ne olsun.

reallion link=topic=38192.msg326338#msg326338 date=1295446191' Alıntı:
Gönül isterdi t5040 almayı ama bizim gücümüz TD80 e yetti zaten bizede yeterde artar bile zaten dediğin gibi çiftçeker ve diferansiyel kilidini düğme ile kontrol edebiliyorsun cd çalar klima filan var bide sıfır aldık daha ne olsun.

valla herkesin motoru kendine iyi benim dediğim biraz işi ilerletseler ii olacak gali yav ne bu sanki iki çıkış yapsa ölecek adamlar en ufağından en büyüğüne kadar bir sürü yapıyorlar

bu td 80 bencede biraz buyuk.çünkü bu yıl yaklaşık 15 tane alındı bizim buralarda.awrupa modelidi mutlaka we mutlaka da 4 silindirdir.gorünüşte zaten td 90 gibi.ama 80 de olsa türk işi değil bence.
bu arada bizim bayiler (nh) çok yakın bi zamnda td serisine ileri geri lewlesini elektro hidrolik yapılacağını soylüyo.. alk-*s

paylaşıma tşk.