Biri sizin traktörü böyle yapsa ne yapardınız.

Ynt: Biri sizin traktörü böyle yapsa ne yapardınız.

ben bu yüzden başkasına traktör vermiyorum arkadaşım bile olsa bilmiyorsa anlamıyorsa vermem valla eve geldim büyük bi hasarla babamda aynı hasarı yapar bende

Baslik yanlis olmus...'Bunu yapan sizin oglunuz olsa ne yapardiniz' olsaymis daha iyi olurmus. Allah akil fikir versin ne diiim. Biz Türkler hala Traktörün is makinasi oldugunun farkina varamadik. Yok cirkinmis, yok kabin darmis, yok cekismede cekmezmis...

kesinlikle yapmayın gençler...ç0k tehlikeli.....nedense bu yaşlarda insan ç0k hızlı 0luy0r,aynı işi malesef bende yaptım tam 30 sen e önce,traktör 5000 süper f0rd tu... :( ve ç0cukluk arkadşımla beraber traktörün altında kalmıştık ...sizinde yaşamamanız için bu ç0k özelimi sizinle paylaşıy0rum,malesef arkadaşım vefat etti :( ve 0 0layı hiç unutamıy0rum ,arkadaşın ailesinden birisini gördümmü yerlere giriy0rum....

samsunbafra link=topic=38207.msg326558#msg326558 date=1295468644' Alıntı:
kesinlikle yapmayın gençler...ç0k tehlikeli.....nedense bu yaşlarda insan ç0k hızlı 0luy0r,aynı işi malesef bende yaptım tam 30 sen e önce,traktör 5000 süper f0rd tu... :( ve ç0cukluk arkadşımla beraber traktörün altında kalmıştık ...sizinde yaşamamanız için bu ç0k özelimi sizinle paylaşıy0rum,malesef arkadaşım vefat etti :( ve 0 0layı hiç unutamıy0rum ,arkadaşın ailesinden birisini gördümmü yerlere giriy0rum....

anlıyorum abi. çok kötü bi durum :( . abi ama kasıtlı yapmadın sonuçta. sadece çocuk cahilliği :(