valtra kullanıcıları

Ynt: valtra kullanıcıları

arkadaş bi video izmeşsiniz tutturuyosunuz valtra saglam degil.belki fabrikasyon hatası vardır belki motor hatalıdır.sonra bölünen tek traktör valtramı?ben ortadan 2 ye bölünen onlarca marka traktör gördüm

aksoylar sana kesınlıkle katılıyorum kardesım çok doğru sölemıssın fabrika hatası olabılır gecen ben ortadan ıkıe bölünen tümosan gördüm içindekı dişliler gözüküyordu :)

bir a 75 kullanıcısı olarak traktör kendine göre biraz agır, ve patinaj olayı 4 çekerde çok az, yakıt olarak ben biraz fazla buluyorum fakat bunu hiç diğer 4 çekerlerle test etmedim yada hep iki çekerlere alıştığımız için bize fazla gelebilir bunun net bir cevabını kendimde alamadım. motor olarak 3.3 sisu dizelini kullanıyor, özellikle tarla sürümünde oldukça iyi olduğunu düşünüyorum 4.lü 12 li pulluk kullanıyoruz bence bu pulluk az geliyor. frenler hidrolik, 16 ileri 8 geri vitesi var, ben en son 38.9 km hız yaptım(gps ölçümüdür). kullanımda 3. yılındayız 700 saat çalıştı ve kayda değer bir problemle karşılaşmadık. zaten yapı olarak örneğin a95 yani 98 begirlik motorla aynı altypıyı paylaşıyor ki bence kendine göre sağlam olduğunu belirtiyor. bizim kabin orjinal değil kliması ve auto control özelliği yok onlarda pek sorun olmuyor.