Class Enka Distiribitörlüğü

[size=14pt]ÖNCELİKLE PAYLAŞIMLARI İÇİN FORM YÖNETİCİLERİ VE EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM
GOOGLE DA CLASS İÇİN ARAMA YAPTIĞIMDA BU FORM SİTESİNİ BULDUM. OKUDUĞUM Bİ BAŞLIKTA CLASS BİÇERDÖVERLERİN DİSTRİBİTÖRLÜĞÜNÜN DEĞİŞTİĞİ VE YENİ FİYAT LİSTESİ VE BROŞÜR PAYLAŞILACAĞI YAZILIYDI. BİRİSİ BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİR Mİ? [/size]

Ynt: Class Enka Distiribitörlüğü

Sefil13 link=topic=38267.msg326731#msg326731 date=1295485521' Alıntı:
anlş-*s teşekkür ettim bu arada Facede de Class Fan sayfasına sayenizede ulaştım bunun için ayrıyeten teşekkürler ;)

Birşey değil. Facebook üzerindeki fan sayfası üzerinde çalışmalarım var. Yakında grup sayfasından hayran sayfası modeline geçeceğim. O zaman her türlü paylaşımı anlık olarak tüm üyeler görebilecek. O zaman dahada faydalı olacağını düşünüyorum.

Abicim sanırım o fotoğraflar size ait eğer yanılmıyorsam sizden bi isteğim var çektiğiniz fotoğraflara Biçerdöverin kabin kımınıda ekler misiniz. Sanırım Medion serisiyle dominator serisinin kabin aksanı arasında bi fark yok ama yinede bi farklılık olur diye düşünüyorum. teşekkürler

Sefil13 link=topic=38267.msg326734#msg326734 date=1295485832' Alıntı:
Abicim sanırım o fotoğraflar size ait eğer yanılmıyorsam sizden bi isteğim var çektiğiniz fotoğraflara Biçerdöverin kabin kımınıda ekler misiniz. Sanırım Medion serisiyle dominator serisinin kabin aksanı arasında bi fark yok ama yinede bi farklılık olur diye düşünüyorum. teşekkürler

Evet gruptaki fotoğrafların çoğu bana ait. Bir o kadarda o grupta yer almayan fotoğraf var. Onlar sadece 1.5 - 2 sene içinde çektiğim çalışma fotoğraflarından bazı kareler. Kabin içinin Dominator ile pek bir farkı olmaması lâzım. Fakat arşivimdeki fotoğraflardan eklemeye çalışırım. Şuan için hayran sayfası üzerinde çalıştığımdan yakında oraya geçiş yapacağım. Tüm paylaşımlarıda tekrar orada yapacağım. Şuanki grubun işlevi sona erecek. Orada albüm olarak modellere göre fotoğraflar ayrılacak. O zaman senin istediğin tarzdaki fotoğraflarda yer alacak. Hayran sayfasına dair üyelik için bilgiler gruptaki tüm üyelere yollanacak. O zaman hayran sayfasına üye olursan. Daha faydalı olacaktır. O zamana kadar forumumuzdan CLAAS fotoğraflarını inceleyebilirsin. İstediğin tarzdaki birçok fotoğraf şuan bu forumda yer alıyor.

tamamdır abi emeğine sağlık. paylaşımlar için çk teşekkür edelim. bakalım babam makinayı değiştirmeyi düşünüyor. eğer dedikleri gibi takasta ödeme kolaylığı yada indirim yaparlarsa kesin değiştirir. bıktı artık dominatordan. 12 senedir bizde megaziraat zamanında bazı anlaşmazlıklar olmuştu bayağı madur olduk yedek parça konusunda. umarım bundan sonra böyle olmaz enka pazarlama inşallah Classı hak ettiği yere getirir. güçç*-* sop-*-sa