yaz aylarında harereti kıpırdamaz dediginiz traktörler hangileri

Ynt: yaz aylarında harereti kıpırdamaz dediginiz traktörler hangileri

ben belarusun 37 derecede balya yaparken hararetin yeşile yaklştıgını gördüm.hayret etmiştim.rus malı diger traktörler bırakın 37 yi 17 derecede hararet tavan yapardı:D

kullandığım traktörlerin içinde ford 3610 hararet yapıyordu.üniversal 453,mf 3050 ne yaparsan yap hararet yarıyı geçmiyordu.tt55 daha sıcaklarla tanışmadı.

yaz kış fiat kullanıcısını üzmez yazın 35 derecede 80-66dt turbo 7li patlatmayı dibine kadar batırıp 1le sürdüğüm zaman yarıcı geçmez buda 70-80 derece arası denk gelir..

johndeere 5615.yazın 45 derecede ilk mahsül boyu 4 m olan mısırları slaj yaparken kesinlikle ortadan yukarı çıkmıyor istediğin kadarda zorla banamısın demiyor.

kış belarusun yaz john dereenin bu kadar.fıat filan boş baba.benim 85 640 lık vardı balyada kpakları açmadan ölsen 1 adım yer gitmez.

cazgin0020 link=topic=38330.msg327475#msg327475 date=1295689949' Alıntı:
erkunt lar bence birde yeni kasalarda kompresordan hava filtresine giden hortum var belki de rahatlatmak için kompresor hava veriyo motora

söylediğini ilk defa duyuyorum.merak ettim.mümkünse bir fotosunu çekip yayınlarmısın.