ERKUNT ve avludan görüntüler..!.....!......!.......!

Ynt: ERKUNT ve avludan görüntüler..!.....!......!.......!

ranger link=topic=38394.msg329396#msg329396 date=1295966595' Alıntı:
Güzel paylaşım Volkan erkunt lüks model değil mi bunların bazılarının ileri geri kolu solda oluyo sağda vitesin yanında da takviye vardı bu biraz daha değişikmiş.Paylaşıma tşk.
evet bu lüks olan o senin dediğin e serisi olnlar şanzımanı carraro onların daha sade özellik yönünden koltuğuna kadar farklı..

doganbey1 link=topic=38394.msg329427#msg329427 date=1295969606' Alıntı:
oy oy oy:D yeni yeni makinalar:D daha kokusu üzerindedir şimdi onun:D hayırlısı olsun güle güle kullanın.
sağol bizimkinin kokusu kalmadıda valla dediğin gibi tümosan birr kokuyodu :D ekmeğn arasına koy ye :D
adem gül link=topic=38394.msg329439#msg329439 date=1295970433' Alıntı:
Pistonlu orta kol tam benim motora göre zaten 4 çıkışlı 2 ' sini kola yine kalıyo bana 2 çıkış :)
valla iyimş 4çıkış kaç hp senin o

adem gül link=topic=38394.msg329457#msg329457 date=1295971140' Alıntı:
bayiden aldığımız bilgiye göre 67.5
çok iyi ne uzel ne nh o güçlerdeki traktörlere 4 çıkış koymuyo sanki yağını siz vereceniz :D valla bize 6 çıkış çok lazım oldu pancarda bizim motorlarda 4 çıkışlı..

nailyetek link=topic=38394.msg329469#msg329469 date=1295971880' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler..
AS 600 Dodge kaderine terkedilmiş, gözleri bile kör olmuş..:)
bişey değil nail abi :)
yaww abi 600ü hiç sorma busezonda pancarda 20-25 sefer attı şöför kullanıyodu bizde babamla söküp yüklüyoduk adam şımaracam diye dağıttı giderken mercedeslerle prolarla yarışmaya kalkıyomuştu haberini kamyon bozulduktan sonra aldık :D babamda biraz iyimserdir bende bişey diyemiyodum babam yaşında adam öldürdü valla beni :) bi ikikere ayaklandımda babam susturdu :D sonra kamyonun hurda belgelerini filan aldık geçenlerde açtım kaputu söktüm nevar ne yok sulama motoruda doç bizim onda kullancaz parçaları..

valla bilmiyorum kardeşim :) hurdalarla pek işim olmadı benim..

Erkunt her yıl kendini geliştirmeye ve kaliteli donanımlar eklemeye devam ediyor traktörlerine .. kançalı tip kollar hidrolik ortakol bunlar güzel özellikler.. sadece bu özellikleri artı komplosörü ve ekkaldırma pistonlarını,dönerli çekiyi hesaplasan zaten 5bint bu donanımların fiyatı.. şimdi iyi mal övülür bu fanatiklik değildir adamlar müşteri memnuniyetine önem veriyorlar..
Anayurtlu3105d yakında erkunt hastası olursan şaşırmam :))) hastalık yapıyor kalite..yanlız ilk 6ayı alışma sürecini atlatman lazım alışınca cok memnun kalacaksınız..

bakalım bende yakında değiştirmeyi düşünüyorum ya 2011 servet luks alacagım yada kubota m8540 şuan piyasdaki fiyat ve kalite olarak ilgimi çeken iki traktör bunlar.. bakalım... erkuntlar biraz pahalı ama bayilerle pazarlık şart :)

ceya023 link=topic=38394.msg329506#msg329506 date=1295974804' Alıntı:
valla bilmiyorum kardeşim :) hurdalarla pek işim olmadı benim..

Erkunt her yıl kendini geliştirmeye ve kaliteli donanımlar eklemeye devam ediyor traktörlerine .. kançalı tip kollar hidrolik ortakol bunlar güzel özellikler.. sadece bu özellikleri artı komplosörü ve ekkaldırma pistonlarını,dönerli çekiyi hesaplasan zaten 5bint bu donanımların fiyatı.. şimdi iyi mal övülür bu fanatiklik değildir adamlar müşteri memnuniyetine önem veriyorlar..
Anayurtlu3105d yakında erkunt hastası olursan şaşırmam :))) hastalık yapıyor kalite..yanlız ilk 6ayı alışma sürecini atlatman lazım alışınca cok memnun kalacaksınız..

bakalım bende yakında değiştirmeyi düşünüyorum ya 2011 servet luks alacagım yada kubota m8540 şuan piyasdaki fiyat ve kalite olarak ilgimi çeken iki traktör bunlar.. bakalım... erkuntlar biraz pahalı ama bayilerle pazarlık şart :)
sen ginede erkunt al alacaksan kubato piyasaya otursun bakalım biraz daha ayakta bekliyo :)

anayurtlu 3105d link=topic=38394.msg329517#msg329517 date=1295975342' Alıntı:
sen ginede erkunt al alacaksan kubato piyasaya otursun bakalım biraz daha ayakta bekliyo :)

75bg e kadar zaten erkunttan şaşmam kubota 85 veya 95lik düşünüyoruz.. erkuntumuzdan da memnunuz zaten

emeğine sağlık arkadaşım paylaşım için teşekkürler

erkuntun çok güzel güle güle kullan pullukta yakışmış orta kolu sonradanmı aldın yoksa traktörlemi verdiler

enter link=topic=38394.msg335534#msg335534 date=1296852708' Alıntı:
emeğine sağlık arkadaşım paylaşım için teşekkürler

erkuntun çok güzel güle güle kullan pullukta yakışmış orta kolu sonradanmı aldın yoksa traktörlemi verdiler
bişey değil.. evet ortakol üzerindeydi orjinel geldi 70lüx ve80lüx modellerinde artık orjınal üzerinde geliyor :)

paylasım ıcın tesekkrler erkunta yakısmıs pulluk bızde 5-12 almayı dusunuyoz pullugu
bızım erkunt servet 80 de orta kol normal ama takım sandıgından cıkısları vardı taktıra bılıosun

berat06 link=topic=38394.msg362065#msg362065 date=1300398183' Alıntı:
paylasım ıcın tesekkrler erkunta yakısmıs pulluk bızde 5-12 almayı dusunuyoz pullugu
bızım erkunt servet 80 de orta kol normal ama takım sandıgından cıkısları vardı taktıra bılıosun
kendin bilirsin biz 4lü 13 ' ' aldık.