buda benim keleş

Ynt: buda benim keleş

Iskelet saglam, gözler yerinde, ayaklar 4x4 dört basiyor. Kuyrukda fena degil ama maske cok zayif. Ama yinede gözel köpek..Bir arkadasimizin avatarinda bizim talazin resmi var. Kangal deyince öyle olmali...

Ben bi kangal gösteriym sivaslıyık gardaş kangalın alasını gösteriym
satocan58 link=topic=38427.msg329008#msg329008 date=1295898253' Alıntı:
Iskelet saglam, gözler yerinde, ayaklar 4x4 dört basiyor. Kuyrukda fena degil ama maske cok zayif. Ama yinede gözel köpek..Bir arkadasimizin avatarinda bizim talazin resmi var. Kangal deyince öyle olmali...

satocan58 link=topic=38427.msg329008#msg329008 date=1295898253' Alıntı:
köpekten anlıyorsun hemşerim sivasın neresindensin bu arada ismim ömer

öztürk58 link=topic=38427.msg329019#msg329019 date=1295899390' Alıntı:
köpekten anlıyorsun hemşerim sivasın neresindensin bu arada ismim ömer
Yildizelliyim gardas. EH iste kendi capimizda cok kostuk pesinden. Hani bazilarinin hobisi vardirya bu öylede degil. Bagimlilik yapiyor.)) Kac kere türkiyeye it icin gittim hatirlamiyorum. Bu isin duayeni sayilan bi cok kisiyle yakin arkadaslik kurdum. Sivasdan Ali polat iyi arkadasimdir mesela. Bu ara biraz uzak duruyorum elimden geldigi kadar. Ama gördümüde dayanamiyorum iste....

Bestepeli58 link=topic=38427.msg329015#msg329015 date=1295898866' Alıntı:
Ben bi kangal gösteriym sivaslıyık gardaş kangalın alasını gösteriym
Keske gösterebilsen be gardasim. Ama sivastada it kalmadiki. Köylü yok paraya satti yetiskinleri. Haliyle enik yetismez oldu. Kötüleri kalincada dahada irilestirmek icin aksaraydan iri malaklilar getirdiler. Ulasda ADALI diye bir aksaray iti var, yine sivasda Hasin diye bir soy geziyor. Bu ikisi anasini aglatti kangalin. COk iri gösterisli it var ama ne kurda gidecek cesaret nede kosup yetisebilecek vücut kaldi köpeklerde. Maglesef su ara en iyi kangallar ankarada istanbulda bu ise gönül vermis üretimden ekonomik gelir beklemeyen bir kac arkadasimizin elinde cogaliyor. Aslinda komik bi durum ama öyle iste....

simyam link=topic=38427.msg330222#msg330222 date=1296057354' Alıntı:
Talaz başka gördüğüm en güzel kangal şimdi böyle hayvana sahip olmak çok zor,acaba sahipleri eniklerini satıyorlar mı bi bilgi verebilirmisin.
Maglesef kardes, Oktug abi almadan önce kisirlastirmislar hayvani. Tasaklarini bükmüsler yani. 2 sene önce istanbulda bi düzüne operasyon gecirdi. En son ameliyatta bükülmüs oldugu ortaya cikti. Ama kendisine cok cok benzeyen TALO diye bir oglu var Oktug abide. BIrde yine Izmirde Ramazan diye bir arkadasda kizi var. ENikleri yok ama kendi kadar güzel torunlari yetisiyor..

Sana bir kac örnek. Iyi seyirler....

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us