ARKADAŞLAR SİZCE JOHNDEERE 5615 Mİ YOKSA NEWHOLLAND TD75D Mİ?

ARKADAŞLAR BİZDE JOHNDEERE 5615 VAR.TAKASA VERİP NEWHOLLAND TD75D ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ.
TRAKTÖRLERİN İKİSİDE 2005 MODEL VE TEK ÇEKERDİR.
ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Ynt: ARKADAŞLAR SİZCE JOHNDEERE 5615 Mİ YOKSA NEWHOLLAND TD75D Mİ?

sakın çekiştirme bak:D:D ikisi 75 bg jonderin vitesi daha az. new hollandın vitesi daha çok. fakat jonder daha uzun makina sallı makina olduna römork çekme gibi işlerde daha asılıcıdır die düşünüom bilederim:D

doganbey1 link=topic=38461.msg329429#msg329429 date=1295969867' Alıntı:
sakın çekiştirme bak:D:D ikisi 75 bg jonderin vitesi daha az. new hollandın vitesi daha çok. fakat jonder daha uzun makina sallı makina olduna römork çekme gibi işlerde daha asılıcıdır die düşünüom bilederim:D

çekiştirme değil :D takas olarak diyorum.

bence john deereden asla vazgeçme ama kara ginede senin kardes bildigim kadarıyla new hol 75 ligi tutulmuyor zaten haa ben john deere diyom

ykt123 link=topic=38461.msg329435#msg329435 date=1295970158' Alıntı:
bence john deereden asla vazgeçme ama kara ginede senin kardes bildigim kadarıyla new hol 75 ligi tutulmuyor zaten haa ben john deere diyom
sen fendt olsa dahi johndeere dersin zaten ;D ben newhollandcılara soruyorum johndeereyi kendim kullanıyom zaten.değiştirmek istediğimizin tek sebebide hidroliği ve vitesleridir.geriyede bişi kalmıyor zaten :D

td75d tutulmuyor diyorsun ama bizim tümosanın arkasındaki 5 li 12 numara dönerli pulluğu öttürüyor.ben cesaret edipte 5615 e takamadım kaldıramaz rezil olmuyayım diye :D

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=38461.msg329460#msg329460 date=1295971350' Alıntı:
kardeş yrinde olsam hiç değiştrmem makinayı brz daha kllanıp çift çeker bir makina alırm

çift çeker tümosan var zaten 95-80dtkk yeni aldık.ikinci çekere gerek yok.çiftçeker buğday mibzerinde zor oluyor dönerken.bizim buralar genelde hep küçük parça.

Eski bir TD75S kullanici olarak kesinlikle alma derim. Bizimki 2wd idi gerci. Turboda taktirsakda hakkinda gelemedik. Git TD80D al yada MF277G..John dere kullanmadim hic ama bu serisi icin söylenenler iyi degil gibi...

kusura baakma kardes fendt olsa tabi fendt derim ama senin john deere 5615 td 75 den çok iyi ah ah motoru ben kulanacam ki 3 lü dönerliyi yerinde kaldırıyormu ksldırmıyormu görsün alem ama karar senin insalah degisirsin ve ozaman ben sana john deereden vazgecme söledigim aklına gelir ve pişman olursun bunu bil karar senin ginede hayırlısı olsun

ykt123 link=topic=38461.msg329472#msg329472 date=1295971994' Alıntı:
kusura baakma kardes fendt olsa tabi fendt derim ama senin john deere 5615 td 75 den çok iyi ah ah motoru ben kulanacam ki 3 lü dönerliyi yerinde kaldırıyormu ksldırmıyormu görsün alem ama karar senin insalah degisirsin ve ozaman ben sana john deereden vazgecme söledigim aklına gelir ve pişman olursun bunu bil karar senin ginede hayırlısı olsun

ben 5 li dönerliden bahsediyorum yalnız 3 lüden değil.

Bilederim kaşıntı var:D td 75 tenteli olan dimi:D denesene makinayı eğer hoşuna giderse al be abim hem değiştirmiş olursun. senin jonderde 9 ileri vites var. hidrolikleride zayıf:d değiştir gitsin beaa:D amannnn:p

böle bi takasa gerek yok diye düşünüyorum.. yani takas edeceksen ya buyutursun yada model yukseltirsin veya ciddi çekiş yakıt farkı olur.. bu iki traktörde bu farklar yok bildigim kadarıyla değiştirmeye takasada gerek yok .. kendi bildigin malı verip başkasının traktörünü alıp kapının önüne koydugunda en ufak arızasında beyninde 10larca kurt dolanır kazıklandın mı kazıklanmadım mı hormu kullanmış .. kronik bir arızası mı var v.s. onun için olan huzurunu kaçırmamak için cok ciddi gereksinim ve fark yoksa ikinci elde takas yapmayın derim..
ne olur tekçekeri veriri çifçeker alırsın veya veriri 10bg daha buyuk traktör alırsın.. yada traktörünün sorunu vardır baş edmiyorsundur elden cıkarırsın bu gibi durumlarda mantıklı olur takas yada degiştirme..

• Beğen
Tepkiler: senol_84

doganbey1 link=topic=38461.msg329487#msg329487 date=1295973810' Alıntı:
Bilederim kaşıntı var:D td 75 tenteli olan dimi:D denesene makinayı eğer hoşuna giderse al be abim hem değiştirmiş olursun. senin jonderde 9 ileri vites var. hidrolikleride zayıf:d değiştir gitsin beaa:D amannnn:p

:D tamam değiştirelim kardeşim.birazda mavi kullanalım demi?

ceya023 link=topic=38461.msg329498#msg329498 date=1295974175' Alıntı:
böle bi takasa gerek yok diye düşünüyorum.. yani takas edeceksen ya buyutursun yada model yukseltirsin veya ciddi çekiş yakıt farkı olur.. bu iki traktörde bu farklar yok bildigim kadarıyla değiştirmeye takasada gerek yok .. kendi bildigin malı verip başkasının traktörünü alıp kapının önüne koydugunda en ufak arızasında beyninde 10larca kurt dolanır kazıklandın mı kazıklanmadım mı hormu kullanmış .. kronik bir arızası mı var v.s. onun için olan huzurunu kaçırmamak için cok ciddi gereksinim ve fark yoksa ikinci elde takas yapmayın derim..
ne olur tekçekeri veriri çifçeker alırsın veya veriri 10bg daha buyuk traktör alırsın.. yada traktörünün sorunu vardır baş edmiyorsundur elden cıkarırsın bu gibi durumlarda mantıklı olur takas yada degiştirme..

sen memnun kalmadığın,vites sorunu olan,hidrolik sorunu olan,günden güne değeri düşen,yedek parçası bulunmayan yada bulduğunda anasının nikahını isteyen servisleri olan bi traktörü elinde tutmak istermisin?bende bilirim 10 bg büyüğüyle yada çiftçeker tratörle takas etmeyi ama gerek yok şimdilik.newhollandın her yerde parçası var ucuz.git istediğin ustaya yaptır kimseye bağlı kalmadan.

İZMİRLİ_85 link=topic=38461.msg329513#msg329513 date=1295975243' Alıntı:
sen memnun kalmadığın,vites sorunu olan,hidrolik sorunu olan,günden güne değeri düşen,yedek parçası bulunmayan yada bulduğunda anasının nikahını isteyen servisleri olan bi traktörü elinde tutmak istermisin?bende bilirim 10 bg büyüğüyle yada çiftçeker tratörle takas etmeyi ama gerek yok şimdilik.newhollandın her yerde parçası var ucuz.git istediğin ustaya yaptır kimseye bağlı kalmadan.
zaten orada belirttim ciddi sorunların varsa elden cıkarmak için takas edebilirsin.. yazımı okuduysan ama traktörün sağlamsa gerek yok dedim.. td75d de öle ahım şahım bitraktör değil sonuç itibari ile..

ekoç link=topic=38461.msg329519#msg329519 date=1295975542' Alıntı:
ya sen söyle cihan benim 5615 in aksonun tanesinin kaç para olduğunu

sen açıkla abi cümle alem duysun :D
ekocda var td75d 5 li 12li dönerliyi köpek gibi çekiyor maşallah.bizim hindisdanlılar daha yerden kesemiyor zuha-*-s boşuna övmeyin bize johndeereleri.hepsi teknolojiden eksik kalmış.
en kısa zamanda yüklücem videoyu izlersiniz.