MSN ve Özel Mesajla destek vermiyoruz...

Değerli üyelerimiz;

SimTractor hakkında MSN veya Özel Mesajla destek vermiyoruz. Site yöneticilerinden kimseden özel istekte bulunmayınız. Sorusu olan sitede konu açsın en güzel şekilde yardımcı olacağız ama diğer yollara başvurmayınız. Aynı bilgileri özel olarak çok defa anlatmak insanı bıktırıyor, o yüzden biz bilgilerimizi sitede paylaştık. Açacak konu kalmadı artık, bütün dökümanları sitede topladık. Sizde sitede sorunuzu sorun ki bilmeyenlerde sizin sorularınızdan ve bizim verdiğimiz cevaplardan yararlansınlar. Buradan tüm yöneticilerimize sesleniyorum, kimse özel mesajla ve MSN ' den destek vermesin. Sorun çıkaran olursa sitemizin kuralının böyle olduğunu belirtiniz.

Ynt: MSN ve Özel Mesajla destek vermiyoruz...

Kardeşim gerilim yaratmana ne gerek var. dik-*-s fris-d*s- çak***s.Şurda bak forumdaki herkesle kardeş gibi olduk.Kardeş kardeş de devam etsin.Arkadaşlarımız sadece şikayetlerini dile getirmişler.

Ya ne hava atacam.Sen sitede konu kirliliği oluşturuyosun.Geçen gün bana st online ' ı anlat diyen sen değil miydin?Online ile ilgili zetorcu arkadaşımız gayet güzel açıklama yapmış.Çok kıskandıysan al kıdemim senin olsun.Bütün replerimi de veriyorum.

@Çaylaklar: Sorun çıkarma. Kimsenin size özelden yardım etme görevi yoktur. Burada sana yardım eden herkes kendi isteğiyle bu işi yapar. Sorun varsa yaz foruma yardım eden eder. Kıdemi olan kişilerde o rütbeyi çalışıp aldı. Özellikle Berk sitemizin en çalışkan yöneticileri arasındadır, kimsenin laf etmesine izin vermem.

arkadaşım konuyu okumadın herhalde msn ve özel msj ile destek vermiyoruz diye neden hala bu konuda msj yazıyorsun? bir sorun varsa sorunlar bölümünde dile getirebilirsin