Agrar patch: Patch 1.1.0.4

[size=12pt]Agrar patch: Patch 1.1.0.4[/size]

[size=12pt]http://www.patches-scrolls.de/agrar-simulator2011.php[/size]

Değişiklikler:

Kurulumu [(/ b]
- Araba güncelleme şimdi bir Özgeçmiş - Broken siteleri böylece devam edilebilir
- Seçenek MS Güvenlik Duvarı oyun serbest bırakmak için

yardımcı
- Ayarlı faaliyet hızları Çeşitlendirme - (yıldız) yükseltme bağlı
- Bazı uzantıları ile Sabit kullanım sorunları
- Bazı sorunlar Sabit zaman kaplin açılımları
- Sorunlar bir oyun sabit plaj yükledikten sonra harman Devam
- Boru şimdi Q elle çalıştırılabilir - hasat sırasında tank drenajı mümkün
- Makine (uyarılar) kullanılabilir daha iyi denetim

Makineleri
- Makineler şimdi kısmen yüksek kaldırdı ediliyor
- Tane Tank yakın boşalma ve devre dışı bıraktıktan sonra
- Ağır fren donanımları Uyarlanmış
- Römork Tane doku yükledikten sonra görünür
- Değişken hızlarda Uyarlama
- Çözün fazla 2 Xerion ile ilgili sorunlar
- Traktörler kaldırılmış pozisyonda bile yavaşlatmaz
- Donanımlar şimdi dinamik direnç vardır - böylece farklı traktör maksimum hızı ve başlangıç

Oyun
- Bir olarak buna hububat silosuna görebilirsiniz (Extended dahil) köy satılık
- Dahildir silolara Büyük ve küçük simgeler,
- Kaldırılan rahatsız edici ve mantık dışı çalılık veya benzeri
- Bazı çeviriler adapte
- Çok hızlı hasar sürüş veya uzantısı Uyarı işaretleri çok zor
- Alan (Q) olarak Notbetankung motoru yeniden duymak için
- Eğer bir başlangıç alan satıyorsanız, artık harita doğru gösterilir - alan bir kaç hafta sonra buyable olduğunu
- Iki araç arasında transfer yakıt artık ekstra maliyeti olduğunu

Evcil Hayvan
- Yem düzeltilmiş tüketim manuel ve otomatik besleyici ile
- Hayvan bir bakışta görmek de düzeltildi toplam doluluk ve kararlı durum
- Umursamadığını eğer Hayvanlar, şimdi öldü
- Satış veya hayvan alım değerinin yeniden hesaplama için ertesi gün kadar olmaz, şimdi hemen bir
- Hareketleri sync dışında
- Hayvanlar Kayıtlı bir oyunu hemen görünür, sadece ertesi gün (günde sadece sırasında, gece onlar kararlı konum) yükleme peşinde
- Hayvanların kötü durum artık değerin sert kaybına neden olur

[size=12pt]NOT: Serial sorunu olup olmadığı tarafımdan denenmemiştir. Bilgi aktarımını denedikten sonra yazabilirim.[/size]

Edit:Yama test edildi sırasıyla tüm yamalar yükledndiği takdirde ilgili okuma dosyasındaki serial geçerlidir.

[size=12pt]Konu ile ilgili dosya topic: http://www.trakkulup.net/genel-514/agrar-simulator-2011-patch-v1103-icin-gerekli-yama-dosyasi/[/size]

Ynt: Agrar patch: Patch 1.1.0.4

ya arkadaşlar bu patch lerin hepsini indirdim sırasıyla kurdum ama yinede 5. gün traktörler ekipmanları bırakıyor.Yani oyun oynanabilecek gibi değil ortalama her 15 saniyede bir bırakıyor. Bunun bir çözümü yok mu acaba

aslan2865 link=topic=38527.msg335009#msg335009 date=1296774010' Alıntı:
ya arkadaşlar bu patch lerin hepsini indirdim sırasıyla kurdum ama yinede 5. gün traktörler ekipmanları bırakıyor.Yani oyun oynanabilecek gibi değil ortalama her 15 saniyede bir bırakıyor. Bunun bir çözümü yok mu acaba
biri cevap verebilir mi. Herkes bu oyunu sorunsuz mu oynuyor yaksa oyunu artık kimse oynamıyor mu. Bu sorun sadece bendemi var.

aslan2865 link=topic=38527.msg337603#msg337603 date=1297184142' Alıntı:
biri cevap verebilir mi. Herkes bu oyunu sorunsuz mu oynuyor yaksa oyunu artık kimse oynamıyor mu. Bu sorun sadece bendemi var.
arkadaşlar sorunu kendim çözmeye çalışacam. Sadece bu sorun başka kimsede varmı yokmu bilmek istiyorum.kaç hafta oldu bir cevap alamadım lütfen biri bir şeyler yazsın

aslan 2685, aynı sorun bende de var kardes, ekipmanların bazıları (bilhassa biçer tablası) 20-30 saniye sonra kayboluyor. Sanırım patch ile alakalı, yeni patch ile bu hataları düzeltmelerini umuyoruz ve yeni patch i heyecanla bekliyoruz..

aslan2865 link=topic=38527.msg339021#msg339021 date=1297441545' Alıntı:
arkadaşlar sorunu kendim çözmeye çalışacam. Sadece bu sorun başka kimsede varmı yokmu bilmek istiyorum.kaç hafta oldu bir cevap alamadım lütfen biri bir şeyler yazsın
aynı sorun bendede oluyor traktör devamlı ekipman brakıyor oyunu kaydedip kapatıp açtığımda ekipman kayboluyo garajda var gözükmesine rağmen