harita isteği

arkadaslar cok büyük bir gurupla bir harita düzenliyoruz ve harita cok geniş kapsamlı bu haritaya eklememiz gereken seyler yada önere bilceniz birşeyler varmı stn haritayı hazırladığımızda gözlerinize inanamayacak sınız şimdiden desteğiniz için teşekürler

Ynt: harita isteği

lastik izi çıkması imkansız oyunun baştan yapılandırmak lazım yama ile olacak yada harita ile olcak iş değil arkadaşlar. ama lastik izi olan yollar eklenebilir bazı haritalarda mevcut. yardımcı olabileceğim birşey varsa yapabilirim, anlarım harita işinden ... kolay gelsin...

Bence harita da çiftçilik, hayvancılık ( büyük baş, küçük baş yada balıkçılık gibi vs. ) vede ormancılık ( tomruk stok alanı gibi yerleri olan ) olabilsin derim... Bir de trafiğe ihitiyaç yok bence fazlalık onlar...

Ben haritaya ek olarak değil de oyuna ek bir araç yada çekili tip römork gibi katı gübre yüklemek için bir rampa olmasını çok isterim. Traktörle baş olmuyor...

demirciler_14 link=topic=38545.msg331222#msg331222 date=1296172070' Alıntı:
Bence harita da çiftçilik, hayvancılık ( büyük baş, küçük baş yada balıkçılık gibi vs. ) vede ormancılık ( tomruk stok alanı gibi yerleri olan ) olabilsin derim... Bir de trafiğe ihitiyaç yok bence fazlalık onlar...

Ben haritaya ek olarak değil de oyuna ek bir araç yada çekili tip römork gibi katı gübre yüklemek için bir rampa olmasını çok isterim. Traktörle baş olmuyor...

o rampa olayı 2009 da vardı ve gerçekçi deildi böyle daha gerçekçi ve eğlenceli zevk meselesi tabi ama şuana kadar hiç görmedim o şekilde bir yama olursa paylaşırız

arkadaslar lastik izini oyunun data dosyalarıyla oynayarak yapa iliriz ümidinizi bosuna kesmeyin çünk baya yol aldık az bisey kaldı.artık bi konu üzerinde daha duruyoz traktörün arka hidroliklrine takılan kepce yapmaya çalısıoz

zemzemiyeli link=topic=38545.msg331235#msg331235 date=1296195729' Alıntı:
arkadaslar lastik izini oyunun data dosyalarıyla oynayarak yapa iliriz ümidinizi bosuna kesmeyin çünk baya yol aldık az bisey kaldı.artık bi konu üzerinde daha duruyoz traktörün arka hidroliklrine takılan kepce yapmaya çalısıoz
resim lazım sa yarın köye B*k Cekmeye Gitcem Cekebilirim kepcenin fotolarını