NEW HOLLAND TRAKTÖRLERDE ÇAKMAK.

Ynt: NEW HOLLAND TRAKTÖRLERDE ÇAKMAK.

Valla kim düsünmüsse süper düsünmüs. Ilk gördügümde bizim eski mf lerdeki dörtlü sanmistim. Bi cektimki cakmak. Cok cekmedik herglerde cakmaksizlikdan. Aküden, dassakdan az kontak yaptirmadik. Az bekletmedik egsozda sigarayi yansin diye. Ama ise yaramayan mazot düsmani NH cözmüs bu olayi.....

BENDE buz dolabi takmak istiyorum. Sag tarafta vites oldugu icin pek kullanilmiyor. Kabin önüne strapordan bir yer yapip icine monte ettirmek istiyorum, münkünmüdür böyle bisey. Bu sene 1 hafta balye tasidim. Evden buz getiriyoduk sisenin icinde, ise baslamadan ilik su oliuyodu....

Arkadaşlar çakmaklıktan elektrik almak pek sağlıklı birşey değil. Çakmaklıkta gerekli olan elektriğe göre sigorta vardır. Yarın öbürgün dvd player veya buzdolabı gibi birşey taktığınızda sigortayı attıracaktır. Elektrik sistemine hasarı olacaktır. En sağlıklısı aküden direkt elektrik alın. Onun başına çakmaklık takın. Birde kabloya kuvvetli bir sigorta koyun. Şahsen ben öyle yaptım. Daha sağlıklı olur. Öbür türlü sorun çıkaracaktır.

satocan58 link=topic=38606.msg331099#msg331099 date=1296157166' Alıntı:
BENDE buz dolabi takmak istiyorum. Sag tarafta vites oldugu icin pek kullanilmiyor. Kabin önüne strapordan bir yer yapip icine monte ettirmek istiyorum, münkünmüdür böyle bisey. Bu sene 1 hafta balye tasidim. Evden buz getiriyoduk sisenin icinde, ise baslamadan ilik su oliuyodu....
bende buzdolabı aldım ama pek soğutmuyo 8 9 derece oluyo içi. içine buz atıp kullanılabilir diye düşünüyorum. çok kaba ve büyük bişey traktörde kullanamam heralde onu.

Bestepeli58 link=topic=38606.msg331101#msg331101 date=1296157281' Alıntı:
Sonradan alıp takabiliyorsun uygun bir yere delik aç + - kutuplarını bağla 12 watt tammdırrr *098*-
alipasalierkan link=topic=38606.msg331103#msg331103 date=1296157519' Alıntı:
Arkadaşlar çakmaklıktan elektrik almak pek sağlıklı birşey değil. Çakmaklıkta gerekli olan elektriğe göre sigorta vardır. Yarın öbürgün dvd player veya buzdolabı gibi birşey taktığınızda sigortayı attıracaktır. Elektrik sistemine hasarı olacaktır. En sağlıklısı aküden direkt elektrik alın. Onun başına çakmaklık takın. Birde kabloya kuvvetli bir sigorta koyun. Şahsen ben öyle yaptım. Daha sağlıklı olur. Öbür türlü sorun çıkaracaktır.
şuan çakmak hiç yok serviste ben takamam bi elektrikçiye bağlat diyo, 2 güzel araba çakmağı alıp bağlatayım diyorum ama nereye bağlatacağıma kararveremedim, aslında motor yeni ya deldirmekte istemiyorum arada kaldım.

bizde va bi tane ama buzdolabı deil köpuk gibi bişe
içine soğuk bişe koydunmu soğuk kalıyor aa sıcak koy sıcak kalıyor hava almıo gariba 17 inçlik monütor kadar var sayılır öle bişe yaptırabilirsiniz büyüklünü secersiniz nebilim bi su şişesi girecek kadarda olur :D

ben çakmaklıklara pek güvenmeyin derim benim arkadaş çakmaklıklara takılan mp3 çalarlardan aldı geçende 2. günde kabloları eritti sigorta atmamış araba az daha yanıyodu elektrik lazımsa aküden çekin sağlam bi kabloyla güzel bide sigorta ömürlük olur