eskısehirmap_2 (muttalip senin için kardeş)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merhaba arkadaşlar biliyosunuz daha öncede kendi yaptığım haritayı paylaşmıştım. buseferde siteden bir kardeşimin isteği üzerine boş vaktim oldukça uğraşıp yapmaya çalıştım. tabi oun isteklerini saysam çok daha harika bir harita olurdu ama o kadar da kolay bişey değil zaman istiyor.

ama tarlalar istediğin gibi bayırlı oldu muttalip kardeş. istersen 2.dönem tatilden döndüğümde biraz daha oynama yapar upload ederim.biliyosun ara tatilimi bu işlere harcamak istemiyorum öğrencilerle uğraşmak kolay değil kafamı şişiriyorlar :)
arkadaşlar internetten indirdiğim basit bir haritayı %100 değiştirerek kendi isteğime göre baştan sona değiştirdim.

keyifli oyunlar

http://ul.to/62scmb

Ynt: eskısehirmap_2 (muttalip senin için kardeş)

muttalip yılmaz link=topic=38607.msg331143#msg331143 date=1296161614' Alıntı:
saol sın hasAN abii çamur warmı ayrıça +rep

kardeş onu yapmadım ama merak etme tatilden sonra yapcam idare et :D hiç olmamsından iyidir uzunca bi tatil güzel bi harita olması lazım eğlenceli olmasıı için :D

kardeş valla çok uzun sürüyo upload bende fıtık oluyorum idare et kardeş ya istediğin şekilde düzenleme yapınca farklı sitden upload eder koyarım.

canın saolsun abi nedemek uzun sürerse gerek yok idirmeye çalışırım sıkma güzel canını ? sonra kini yapasına kdar bu bana yeter abey tekrar saolsın şimdiden güzel zaman gecenden süpem yok saolsınn?

mustaa42 link=topic=38607.msg334748#msg334748 date=1296681276' Alıntı:
zip li dosyayı mod klasörüne attım ama olmadı acaba neden zipten cıkarıp ta attım olamdı yardım edebilirmisiniz
zip dosyasından çıkarıp koyduğun zaman sorunsuz çalışması lazım kardeş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...