HARİTA YAPALIM

ARKADAŞLAR HEPİMİZ BİR HARİTAYI İNDİRİP HERKESE BİR GÖREV DÜŞSÜN...ŞÖYLE ÇOK GÜZEL BİR HARİTA ÇIKARTALIM...OLABİLENİ VARSA YORUM YAZSIN...

Ynt: HARİTA YAPALIM

tamam işte model tasarımcısı da var. istediğimiz herşeyi yaparız önce herkes ne yapılabilir fikirlerini paylaşsın. örneğin güzel bir mahsul ambarı olabilir. güzel bir garaj olur vs aklınıza gelen güzel şeyleri yazın tasarlayalım yapalım. önce bina ağaç tabela vs eşyaları hazırlayalım daha sonra tarlaları ayarlarız nasıl bir çiftlik düzeni olacak ona bakarız. güzel olacağını düşünüyorum.birde haritayı multıplayere dönüştürürsek ilerde mıltıplayer işi yaygınlaşınca tadından yenmez ;) iyi geceler

pontiacsj link=topic=38610.msg331223#msg331223 date=1296172179' Alıntı:
arkadaşlar isterseniz bina vs modellemeleri yapabilirim... (3ds max ile)

hacııı ne oldu benim tlA cidd*-*-*
hacı eğer hiç başlamadıysan ve bir traktör lazımsa kasası değişecek ben sana göndereyim çünkü çok beğendiğim bi traktör var lastikleri olsun hız direksiyon ayarı olsun çok hoş.

güzel fikir ben uğraşıyordum epeydir bazen bıkkınlık veriyor bırakıyorum age of empires conquerors oynarım vooblyden ürünler benden olsun 40 50 60 nekadar isterseniz türkçe ingilizce farketmez
isterseniz uğraştığım mapı bikaç günden gönderirim

th015 link=topic=38610.msg331226#msg331226 date=1296174155' Alıntı:
hacııı ne oldu benim tlA cidd*-*-*
hacı eğer hiç başlamadıysan ve bir traktör lazımsa kasası değişecek ben sana göndereyim çünkü çok beğendiğim bi traktör var lastikleri olsun hız direksiyon ayarı olsun çok hoş.

dostum pc yi bekliyorum alınca başlıyacam... sana msj atarım gönderirsin...