sahte cd sürücüsü yapma videolu anlatım ve product key

aşagıda vermiş oldugum linkten dosyayı indirin rardan cıkardın icerisinde DAEMON Tools lite programı bulunmakta landwirtsch 2011 için sahte cd sürücüsü oluşturarak oyunu acabilirsiniz. Notun içerisinde prodoct key bulunmaktadır. programın kurulumuda ayrıca video olarak dosyanın içerisinde bulunmakta kolay gelsin. *098*-

http://hotfile.com/dl/100148311/a5d34b6/landwirtsch_simulator2011.rar.html

Ynt: sahte cd sürücüsü yapma videolu anlatım ve product key

şuan wirrar olarak indi rara nasıl çevriliyuor anlamadm açtm okudum serettm
DAEMON Tools lite ye girdim türkçe dedim ama malesef böyle bi yetkiye sahip deilsinz dedi pcyi benden başkalarıda kullandığı için bunu başka türlü hlledebilrmiyim

daha bişe kuramadımki izledm dinledim sadece kuramıyorm bilgisayr izin vermiyo bilgisay 2 kişiye ayrık benim tarafım sonradan açıldı öbür taraf kurucu olduğu için izn vermiyo bazı yüklemelere dosyayla bi alakası yok
rardan nasıl çıkarıyoz videodakini yapıncamı rardan çıkıyor
veya başka bir türlü açamayızmı bilgisayarda başlat menüsünde DAEMON Tools lite var

arkadaşım program varsa tekrar kurmana gerek yok video da program kurulduktan sonra nasıl yapacagınıda gösteriyor. o bölümü izle. ama önce oyunun iso dosyasını oluştur. pc de senin kullandıgın bölüm sınırlı bölümse bunların hiç birini yapamıya bilin

massey ferguson 277 gold link=topic=38632.msg331858#msg331858 date=1296292017' Alıntı:
hayır mp olmuyor ben denedim benim bir arkadaş bana getirdi ilk internet cafede denedik oldu sonra ewde denedik on numara oldu
dediğinden bişe anlayamdm ilkten olmuyordiosn sonra on numara oluyor diosn :D :S şety*-* grin-*-s