new holland

Ynt: new holland

satocan58 link=topic=38680.msg332022#msg332022 date=1296310891' Alıntı:
Cift link koymussun. DÜzeltirsen daha iyi olur görsellik acisindan. Birde bunlar genelde youtubede olan videolar. Yenilerini ve varsa senin kendi cekimlerini görmek isteriz......

kardeş tamamen kendi yapımım ama resimler benim deil

Eline saglik. Baslik resmi ve yabanci müzikle eski sandim. Keske söyle orjinal bisey yapsan, elin yatkin belliki bu islere. Tamamen memleketimden resimler ve fonda bir Neset Ertas olsa fenami olur.))) Birde bu gördüklerimiz bize hayaldende öte. Onun birini almak icin 10 yillik ürünümün parasini biriktirmem lazim....

satocan58 link=topic=38680.msg332030#msg332030 date=1296311232' Alıntı:
Eline saglik. Baslik resmi ve yabanci müzikle eski sandim. Keske söyle orjinal bisey yapsan, elin yatkin belliki bu islere. Tamamen memleketimden resimler ve fonda bir Neset Ertas olsa fenami olur.))) Birde bu gördüklerimiz bize hayaldende öte. Onun birini almak icin 10 yillik ürünümün parasini biriktirmem lazim....

arkadaş sana söz veriyorum bundan sonraki ilk slaytımda türkçe müzik olacak.ve tamamen ülkemden fotolar olacak.

satocan58 link=topic=38680.msg332030#msg332030 date=1296311232' Alıntı:
NEŞET ERTAŞ ok-*-s ok-*-s