Erkunt yine yaptı yapacağını...

Ynt: Erkunt yine yaptı yapacağını...

bir erkuntcu olarak olmamış ince teker kabak teker yeni her zaman yenidir.adaletli bir çekim şimdiye kadar görmedim.2 adet 80 servet 4x4 kullandım 2006-2008 model agır işlerde büyük traktörlerin yapmaya çekindiği işlerde de kullandım.gücünü biliyorum ama çekişme degil önden vuruşma yaptım 288 g la erkunt tekerin izini bile bozmadı.ama gücü sonsuz degil her şeyin bir yere kadar.adaletli eşit şartlı art niyetsiz bir çekişme görmedim şimdiye kadar.keşke övmeden kötülemeden güzelce yapılsa da yorumlarımızı ona göre yapsak.
bir erkuntcu olarak bu çekişmeyi eşit bulmuyorum.benim fikrim görüşüm bu. dogruya dogru egriye egri diyebilmeliyi

köylü link=topic=38688.msg332274#msg332274 date=1296327622' Alıntı:
bir erkuntcu olarak olmamış ince teker kabak teker yeni her zaman yenidir.adaletli bir çekim şimdiye kadar görmedim.2 adet 80 servet 4x4 kullandım 2006-2008 model agır işlerde büyük traktörlerin yapmaya çekindiği işlerde de kullandım.gücünü biliyorum ama çekişme degil önden vuruşma yaptım 288 g la erkunt tekerin izini bile bozmadı.ama gücü sonsuz degil her şeyin bir yere kadar.adaletli eşit şartlı art niyetsiz bir çekişme görmedim şimdiye kadar.keşke övmeden kötülemeden güzelce yapılsa da yorumlarımızı ona göre yapsak.
bir erkuntcu olarak bu çekişmeyi eşit bulmuyorum.benim fikrim görüşüm bu. dogruya dogru egriye egri diyebilmeliyi
kimse bişeyi övüp kötülememişki :) istediğiniz gibi yorum yapın..

suat kar link=topic=38688.msg332670#msg332670 date=1296390254' Alıntı:
arkadaşım iyi seyret ikiside kolları kaldırıyo ilk başta götürüyordu zaten erkunta helal olsun noo*-*-
videoya tekrar baktım.senin daha iyi seyretmen lazım usta.kolların ikisinede bi bak bakayım hangisi daha yukarıda.bak kim daha fazla kaldırmış kolları noo*-*-başak 2073 erkuntta 70 lik mi?

suat kar link=topic=38688.msg332675#msg332675 date=1296390934' Alıntı:
arkadaşım ikiside kaldırıyor hangisinin hidroligi kuvvetlise o daha yukarı kaldırır hangi motor olursa olsun
iii o zaman konuyu uzatmaya gerek yok zaten niye kolları kaldırıyolarki.ama adaletli bir çekişme olmamış. ok-*-s