ELİMDEKİ FORD BROŞÜRLERİ...

Ynt: ELİMDEKİ FORD BROŞÜRLERİ...

ford hakkında araştırmalar yaptım FORD harbidende çok büyük ve kaliteli bi firmaymış yeni farkına vardım bende her markanın binlerce broşürü var ama paylaştığım zamn tşk eden yorum yapan olmayınca soğuyorum ve vazgeçiyorum..yoksa ben size daha neler gösterecemm..

çok teşekkürler ellerinize sağlık.süpermiş. evet çok köklü ama devamı olmayan john deere ile yarışan tek firmaydı zamanında. çok karlı değil diye sonrada fiata satıldı. John deere de varsa lütfen paylaşın...

ha yorumlar için bende tşk ederim elimde dünya üzerinde bulunan bütün traktörlerin broşürü var agalar sırayla paylaşmaya çalışcam..enter jd mf fiat..ve daha fazlası.

Paylasım için tsekler mustafa ford traktor bölümü gayet saglam ve teknolojinin harikalarını üretip tasarlamıslar zamanında ithal nh lerin saglamlıgı ve gücü nitekimsiz ford ve fiata aittir..

halil_alpy_37 link=topic=38697.msg332680#msg332680 date=1296391381' Alıntı:
Paylasım için tsekler mustafa ford traktor bölümü gayet saglam ve teknolojinin harikalarını üretip tasarlamıslar zamanında ithal nh lerin saglamlıgı ve gücü nitekimsiz ford ve fiata aittir..
tabi nh fordun sayesinde böyle olabildi..

1006 link=topic=38697.msg332840#msg332840 date=1296406668' Alıntı:
gelecek geçmişten önemli tabii...nh yede bişey olmaz saten geleceği belli..
aynen geçmişi olmayanin geleceği olmazmış geçmişi sağlam iki firmaya dayanıyor ona da birşey olmaz evel allah..