ikinci el pancar hasat makinası arıyorum

Ynt: ikinci el pancar hasat makinası arıyorum

bencede torun oglu düsün gardas çünkü torun oglu pancar hasaT MAKİNASI HARMAGA GÖRE DAHA SAGLAMA YAPMIŞLAR YANLIŞ anlamayın hava atmış gibi olmasın ama biz torun oglu aldık komşuda harmak aldı her ikis de az buçuk camurda sökür bu sadce bizim maKİNALARA GECERLİ DİİL HEPSİ İÇİN GECERLİ HEPSİ AZ BUUK CAMUR CALISIR AMA NORMAL Bİ ÇABURDA KİMSE YALAN SÖYLEMESİN HİÇ BİR makina çalışmaz yani tüm makinaların söküm lerini gördüm altın örsüde harmak ıda torunoglununda barısıda hepsi aynı söküyor ama ama bana kalırsa sen torunoglu al dedigim gibi az bi rçamurda her makina calısıyo ama torunoglu makinası saglam mal yapmışlar gardas kalın malzeme kullanmısalar sana git bi baka derim yani ii bi incele makinaları hepsi aynı sküyor ama sen saglmlıgınna bak yani

üstelik torunoglu makinada şaft gibi bir derdin yok diger mkinalr dan ayıraan en önemli özellik tamamemn yag ile çelisyor

slm arkadaşlar şimdi pancar makinası almak istiyorum derken çeşit çok fazla önemli olan göreceği iş nekadar pancar sökecek sezonda 10 binede makina var 40 binede bizim işimiz az 60 dekar filan yer sökeriz biz ölçer var bizde çok da menmunuz işinize göre makina alın derim ..