CASE JX 90 MI? LS PLUS 90 MI?

LS PLUS 90C OZELLIKLERI

Motor
Model :IVECO/EURO 3
Güç (BG) :88
Devir (d/dk) :2300
Tip :Diesel, su soğutmalı, turboşarjlı intercooler
Silindir Sayısı :4
Çap x Strok (mm) :99 x 104
Strok Hacmi :3.200
Hava Filtresi :Kuru tip
Yakıt Depo Kapasitesi (Litre) :100

Kuyruk Mili (PTO)
PTO Tipi :Bağımsız PTO
Kavrama Tipi :Çok diskli, yağ banyolu, hidrostatik kavrama
Devir (d/dk) :540/ 750/ 1000
Kontrol Şekli :Elektro-hidrolik

Güç Aktarımı
Dişli Kutusu :20 ileri x 20 geri senkromeçli shuttle
Hız Aralığı :min. 0,20 - maks. 36,4
Mekik Fonksiyonu :Senkro-mekik
Ön Lastik :320/85 - R24
Arka Lastik :420/85 - R34
Çift çeker / Arka Difransiyel Kilidi :Elektro hidrolik düğme kontrollü
Fren Tipi :Dört tekerlekte etkili, arka çok diskli, yağ banyolu, hidrolik komutalı
Park Freni :Var

Hidrolik Sistemi
Kontrol :Elektro hidrolik komutlu, Pozisyon ve çeki serbest pozisyon kontrollü
Hidrolik Servis Çıkışı :6 adet
Kaldırma Kapasitesi (KG) :2.500
Arka Hidrolik Askı Tipi :3 noktadan
Direksiyon :Hidrostatik

Elektrik Sistemi
Akümülatör :12V-100A-h
Çalışma Lambası :Var
Alternatör :14V,120A
Remork Elektrik Çıkışı :7 kutuplu

Ölçüler
Uzunluk (Ön Tampon - Arka Hidrolik Kol Ucu) (mm) :3.990
İz Genişliği :1.977
Yükseklik (Emniyet Çerçeveli) (mm) :2.600
Minimum Alt Açıklık (mm) :435
Ağırlık (İlave Ağılıksız) (kg) :3.270
Dingil Arası Mesafe :2.200

Standart Ekipmanlar
Ön Ağırlıklar :10x40
Arka Ağırlıklar :4x50
LS SITEDEN TANITIM AMACI ILE ALINTIDIR

Ynt: CASE JX 90 MI? LS PLUS 90 MI?

inan bu soruyu cevaplamak çok zor, bende ls alacaktım her özelliği çok hoşuma gitti bitek hidrolik kolaarı zayıftı bayiylede konuştum 72000 fiyat verdiler fiyatıda çok uygun ama hem servisi yok hem 2. eli yok hem kore malı hemde ilerde ne olacağı belli değil vairo şanzumanlısı çıkacakmış diyorlardı belirsizliğin içinde kalmamak için hem satarken hemde serviste sıkıntı çekmeyeyim diye case tercih ettim pişman değilim. case alacaksan jx80 ve jx 95 daha iyi bence.

ls 90 çok güzel makina tanırtım videolarına baktım ama parça sıkıntısı olacagını dusunuyorum case ise nh la aynı oldugu için parça sıkıntısı sorunu olmaz diye dusunuyorum nh ın parçası bakkala girsen yine bulunuyo konfor için ls derdim ama kullanmak için case bence

Allah var teknik olarak ls çok güzel traktör hem levyeli vites hem motoru intercooler ' lı silindir hacmide düşük ama kalitesini bilemiyoruz kore malı zaten ilerde ne olcağıda belli değil risk almaya gerek yok bence. cazgın0020 ye tamamen katılıyorum. case alıcaksan intercooler ' lı modelini al derim.

karar vermesi çok zor ls özellikleriyle albenisi olan bi traktör fakat yedek parçadan ziyade servis konusu beni çok düşündürüyo parçayı kargoyla filan 2 günde bi şekilde karşılarsınızda kaç milyarlık traktörü traktörü ilk defa gören bi ustaya emanet etceksin çok mantıksız geliyo nekadar hoşuma gitsede case ls ye göre güçlü bi rakip ,,CASE diyorum ok-*-s

ls nin motor kısmında parça proplemi olacağını sanmıyorum çünkü iveco biz gecen sene aldık ls nin 70 liğini cok güzel traktör eksik gördüğümüz yönleri bildirdik yeni modellerde gideriliyor gelen traktörlerde görüyoruz...

Bizim köyde 5 tane Case JX var 5 i de sıfır alındı fakat 3 tanesi ilk 3 ay içerisinde şanzıman dağıttı Case ' in JX ve New Holland ' ın TD serileri Türk çiftçisine eziyet ve kazıktan başka hiçbirşey değil , bence alınabilecek orta ölçekli traktörler New Holland ' ın T serisi traktörleri bence ...

hntr-mhmt link=topic=38733.msg409135#msg409135 date=1306675677' Alıntı:
Bizim köyde 5 tane Case JX var 5 i de sıfır alındı fakat 3 tanesi ilk 3 ay içerisinde şanzıman dağıttı Case ' in JX ve New Holland ' ın TD serileri Türk çiftçisine eziyet ve kazıktan başka hiçbirşey değil , bence alınabilecek orta ölçekli traktörler New Holland ' ın T serisi traktörleri bence ...

kardeşim yalan konuşma

usta yalan kanuşupta kimsenin aklını çelmek istemem bn tam tersine en ufak bir yardımım dokunursa ne mutlu bana bn gerçekleri söyledim isteyen inanır araştırır neyin nasıl olduğunu öğrenir .... !!

jx ve td serrilerinde 66 serisinin şanzımanı bulunmuyormu kardeşim , bana 66 serisinin şanzımanından şikayetçi olan birini göster. sitedede birsürü case kullanan var . 5 traktörün 3ü şanzıman dağıttı diyosun buda bende caselerin yüzde 60 ı şanzımanı dağıtır gibi bir ifade oluşturdu. insanları yanlış bilgilendirme.

Td lerde 12 ileri 12 geri 66 şanzumanı 12 ileri kaç geri bilmiyorum :)
Yeni Jx lerde 20 ileri 12 geri

Bana kalırsa bence Case derim.