ls traktör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: ls traktör

ŞİMDİ BENİM 70-56 KIZDIRMAYI BASMADAN MARŞA BASARSAN AYNEN BÖYLE ÇALIŞIYO HEM 2-3 SEFERDE ANCA ALIYOR AMA KIZDIRMAYA 20-25 SN BASINCA NE BEYAZ DUMAN NE ZORLAMA SAAT GİBİ ÇALIŞIYOR BİRDE ERKUNTUM VAR 70 KONTAĞA AÇTIM KIZDIRMA LAMBASI SÖNDÜM BAS SAAT MAAŞŞALLAH BENCE KIZDIRMADAN SOĞUKTA ÇALIŞTIRMA ÖMRÜNÜ AZALTMA MOTORUN

vardır bir teknik sorunu ondandır genelleme yapmak yanlış olur.
diğer markalarda da olabilecek bir şey bu.
iyi bir serviste kolaylıkla kısa sürede halledilebilir bir problem.

euro dizel kullanıyorum nadiren de olsa kırsal motorin ikisindede aynı dumanı çıkarıyordu.inşallah düzelir dediğim gibi şu anda motor serviste

bu gün servisi aradım sorunun pompadan olduğunu ve giderildiğini söyledi ama diğer ufak tefek arızaları olduğu için parça bekliyor.İNŞALLAH onlarda düzelirde sorunsuzca teslim ederler.

kömürcüler link=topic=38768.msg343404#msg343404 date=1298022388' Alıntı:
ARKADAŞLAR BEN LS 60 ALMAYI DÜŞÜNYORUM BİLGİSİ OLAN BANA BİLGİ VERSİN CEP 0506 344 28 06 2. EL BULDUM CAGRI ATIN BEN ARARARIM
walla bızım koydede var bırı 60 lık dıgerı 90 lık hangısınden baslıım bılmıorum ama ls 60 alalı bı sene olmadı fabrıkadan komple yenı mtor geldı takıldı sahıbı sımdı sase numaası vs ugrasıo.....gecıım 90 lığa geldıgınden bı ay sonra adam traktoru bırakmıs bayır yerde vıtesten bı atıyo el frenıde cekık el franıde salıyo traktor ıkıye bolundu on dıferansıyel koptu neyse yaptılar yapıstrdılar traktoru bolundugu yerden cıkarırken saftı cıktı aldım elıme bıde ne gorıım bıldıın boru ıcı bos sasırdım gercekten ınsanlar ona guvenıp ne bayır yerlere gırıo cıddı dıorum ıkı kısı ustune cıksa kırılıp gıtck kotulemıorum bnı kımse yanlıs anlamasın olanı soyluyorum ...yanı dıycgım o kı evımın ıcıne grcek en son traktor Ls dir...

85_80 DTKK link=topic=38768.msg345304#msg345304 date=1298298039' Alıntı:
walla bızım koydede var bırı 60 lık dıgerı 90 lık hangısınden baslıım bılmıorum ama ls 60 alalı bı sene olmadı fabrıkadan komple yenı mtor geldı takıldı sahıbı sımdı sase numaası vs ugrasıo.....gecıım 90 lığa geldıgınden bı ay sonra adam traktoru bırakmıs bayır yerde vıtesten bı atıyo el frenıde cekık el franıde salıyo traktor ıkıye bolundu on dıferansıyel koptu neyse yaptılar yapıstrdılar traktoru bolundugu yerden cıkarırken saftı cıktı aldım elıme bıde ne gorıım bıldıın boru ıcı bos sasırdım gercekten ınsanlar ona guvenıp ne bayır yerlere gırıo cıddı dıorum ıkı kısı ustune cıksa kırılıp gıtck kotulemıorum bnı kımse yanlıs anlamasın olanı soyluyorum ...yanı dıycgım o kı evımın ıcıne grcek en son traktor Ls dir...
hahahahhaa yanlış anlama aga boruda olabilir tahtada o şaft o traktörü zor durumlarda taşıyormu ewet ewet dimi tamam hesaplamalar ona göredir ki sen o traktörün çekeceğinden fazlasını zorlarsan kopar tabiki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...