ERKUNT SERVET80

BEN AKSARAY İL İNİN ESKİL İLÇESİNİN GÜNEŞLİ KÖYÜNDENİM BİZİM BURDA KONTV Yİ ÇAGIRDILAR NEW HOLLANDLA 80 LİK ERKUNT SERVET 80 LİK ARKALARINA 2 RÖMORK TAKTILAR 2SİNDE DE TOPRAK DOLUYDU NEW HOLLAN UCTU ERKUNT YERİNDEN KALDIRANA KADAR CEKİŞ YOK SERVETLER DE MOTOR ANKARAY A GİTTİ GELDİ GENE AYNI DEGİŞEN HİÇ BİŞEY YOK ANKARA DAN ARADILAR BASINI ÇAGIRMAYIN TAMAM TRAKTÖRÜ GERİ ALALIM DEDİLER NİMET70 LİK VAR O BUNLARDAN DAHA İYİ DİYORLAR O DA DİŞLİ KIRIYORMUŞ BELLİ Bİ SÜREDEN SONRA BENİM GÖZÜM DE ERKUNT HİÇBİŞEYE YARAMAZ NEW HOLLAND DERİM.

Ynt: ERKUNT SERVET80

sitemizde erkunt kullanıcısı çok daha böle bi sorunla karşılaşmadılar karşılaşmış olsa sitemizde konuşuluırdu zaten. ama o traktör de üretim hatası mı oldu ne oldu ki ? araştırmak lazım.

ben en eski kullananlardanım iki adet 80 lik kullandım.böyle bir şey olduguna inanmıyorum yüzlerce var çevremde sıkıntılar oldu ama servis konusunda hiç kimse çıkıpda erkunt traktöre bu trktör kötü sorunlu iş yapmıyor kırıldı döküldü diyen yok.be 2010 mayıs ayında aksaraya pancar işlerinde kullnan emekli bir ögretmene verdim.sattım.hocanı 3 adet traktörü vardı.285 7056 digeri 640 tı.bıktırdılar erkunt almaya karar verdim gördüm köyümde var komşularda var bende alacagım dedim ve aldı.ben inan mıyorum şun sıradayım fabrikada yalan söylemeyim evrakları hazırlıyorum tamam olunc 3 erkuntu servet 80 ni alıyorum.varsa sorun çekeydiniz resmini videosunu yayınlayaydınız.kanıt lazım

şunuda söyleyim hodri meydan mı artık ne derseniz deyin benim ve köyümün arazilerini görün yaptıgı çektiği aletleri görün diğer markları kötülemek istemiyorum asla ama 85-100 hb arasında ki traktörlerinde sürdüğü tarlaları kullandıkları aletleri görün erkunt hakkında ki düşüncelerinizi ve görüşlerinizi ozaman bura dile getirmenizi isterdim.gerçekten zor işlerde agır işlerde kullandım vde 2006 model kardeşimde 80 lik rekor üstüne rekor kırıyor.inanması zor ama gerçek.

bizdede 2 70 lik var ikiside süper yolda son hız gidemiyo 2 ramork ta ama tarlada kendisinden 10 bg lerle kakışıyo yolda 43 yaptıgından son surat yemiyo 30 35 basıyo oda normal traktorun son hızı

servettt link=topic=38776.msg333872#msg333872 date=1296548013' Alıntı:
denemesi bedava bu dediklerim kon tv de çık tı erkunt new holland kadar cekemedi
yolda ramork la belki nh ustundur ama tarlaya sokun deneyin erkunt 80 servet 75 hp 80 hp nh la deneyin servet ustun performan gosterecektir eminim :8

YOLDA ÇEKİŞ YÖNÜNDEN DEĞİLDE HIZ YÖNÜNDEN EVET YAVAŞ OLABİLİR BENDE 70 VAR H 4 DE BAYILIYOR NEDENİ 39-40 KM YAPMASI AMA L 4 DE HİÇ Bİ SORUN YOK ÇÜNKÜ 30 KM YAPIYOR. BEN TARLAY 10 DAKKADA VARSAM NE OLUR 15 DAKKADA VARSAM NOLUR AZ YAKIT YAKSINDA BEN 20 DAKİKADA VARAYIM YOLDA HERKEZ BENİ SOLLASIN..............

murat_saribas link=topic=38776.msg333890#msg333890 date=1296550736' Alıntı:
YOLDA ÇEKİŞ YÖNÜNDEN DEĞİLDE HIZ YÖNÜNDEN EVET YAVAŞ OLABİLİR BENDE 70 VAR H 4 DE BAYILIYOR NEDENİ 39-40 KM YAPMASI AMA L 4 DE HİÇ Bİ SORUN YOK ÇÜNKÜ 30 KM YAPIYOR. BEN TARLAY 10 DAKKADA VARSAM NE OLUR 15 DAKKADA VARSAM NOLUR AZ YAKIT YAKSINDA BEN 20 DAKİKADA VARAYIM YOLDA HERKEZ BENİ SOLLASIN..............
tarlaya giderken boşta sollayamazlar erkuntu sadece arkada 2 3 ramork yuklu bişeyler olursa anca o zaman 43 km hız yapıyo erkunt yolda pullukla giderken l4 le diger nh ın seri 4 u aynı h4 e tak nh a arkada tozunu yedir ;D zuha-*-s *098*-

servettt link=topic=38776.msg333872#msg333872 date=1296548013' Alıntı:
denemesi bedava bu dediklerim kon tv de çık tı erkunt new holland kadar cekemedi
BU KONYA TV ANKARADN NET SEYREDİYORUZ.HİÇ DENK GELMEDİM. AYRICA BU NEWHOLLAND TD 65 FALNA MI YOKSA TD 95MERAK ETTİM BU TD Yİ.YARIN KONYA TV ARAYIP SORACAGIM BU OLAYI.

tokmakcı link=topic=38776.msg333381#msg333381 date=1296485350' Alıntı:
sitemizde erkunt kullanıcısı çok daha böle bi sorunla karşılaşmadılar karşılaşmış olsa sitemizde konuşuluırdu zaten. ama o traktör de üretim hatası mı oldu ne oldu ki ? araştırmak lazım.
herkez mfcimi sorununu solesın belki solemiyordur olamazmı ali :)

köylü link=topic=38776.msg334174#msg334174 date=1296583797' Alıntı:
BU KONYA TV ANKARADN NET SEYREDİYORUZ.HİÇ DENK GELMEDİM. AYRICA BU NEWHOLLAND TD 65 FALNA MI YOKSA TD 95MERAK ETTİM BU TD Yİ.YARIN KONYA TV ARAYIP SORACAGIM BU OLAYI.
sana katılıyorum kontv arayıp soralım. bence küllü yalan ortalığı karıştıracaklar işte..... meyve veren ağacı taşlarlarmış ama siz o meyvelerden mahrumsunuz !!!

servettt link=topic=38776.msg333372#msg333372 date=1296483163' Alıntı:
BİZİM BURDA KONTV Yİ ÇAGIRDILAR NEW HOLLANDLA 80 LİK ERKUNT SERVET 80 LİK
80 lik erkunt 80 lik nh demiş.
köylü link=topic=38776.msg334174#msg334174 date=1296583797' Alıntı:

nh de 3 piston erkunt servet te 3 piston tarla da 5 12 pulluk cekiyor ama çok yavaş gidiyor uvak td75d 4 dolanmaya nh bi tur fazla atıyor erkun tun üzerine nh ded4 12 pulluk var haaaa bu arada da kon tv arayın aksaray eskil güneşli köyün de oldugunu da söyleyin fabrika da bilmayan yok ankara da süleyman böge dediler mi herkes tanıyor ordan da sorabilirsiniz

BEN BİRKAÇ AYDIR DEUTZ AGROLUX 70 ALDIM BU DEMEK DEĞİLDİRKİ TÜRK MALINA YANİ ERKUNTA KARŞI HABERLER VERİRİM ERKUNT MİLLİ SERVETTİR VE BİZİM GURUR KAYNAĞIMIZDIR ONU BİRZAMANLAR ÇIKARDIĞIMIZ DEVRİM OTOMOBİLİ GİBİ KARALATIP BATIRMAK YERİNE AYIBI VARSA KAPATIP DAHADA YÜCELTMEYE ÇALIŞALIM BU SİTEDE OLUP BİTENİ BÜYÜK KESİM TAKİP EDİYOR KENDİ MALIMIZI KARALAYIP DURMAYALIM BENCE GELİN BİRLİKTE EL ELE VERİP YARINLARA ALMANDAN İNGİLİZDEN FRANSIZDAN DAHA GURURLA GİDELİM ARKADAŞLAR......