sulama motoru linki eklenmiştir..(resim ve alternatif link)

Ynt: sulama motoru linki eklenmiştir..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++rep aradım şeydi

Ynt: sulama motoru linki eklenmiştir..(resim ve alternatif link)

sulama motorunu traktörün arkasına bağlıyorsunuz..ve suya yakın bır yerde (daha gerçekçi olması için) veya herhangi bır yerde B tuşuna bastığınızda istediğiniz yeri suluyorsunuz..

bu yamayı indirdiğim sitede 3295 kişi incelemiş, 100 kişi yorum yapmış,trakkulupte ise 137 kişi incelemiş ve 5 kişi yorum yapmış..

siteye mod yüklerken,yüzlerce mod arasından en çok indirilenleri seçerek,yani seçiçi davranarak ,boş yere kotanızı doldurmamanız için emek veriyorum..asla tşk beklemiyorum..zira paylaşmak en güzel meziyet..lakin hiçbir yorum yapılmaması dikkatimi cezbetti..hatta ve hatta sulama motoru konusunu ilk açtığımda resmini yükledim ama upload sitesinde sorun yaşayınca link az sonra eklenecektir dedim..moderatör haklı olarak ' ' hastalık bulunmadan ilaçı bulmuşsunuz ' ' diyerek konuyu kilitledi..bana tuhaf gelen,konuyu kilitleyen elturco ya tşk.eden olmuş..ilginç geldi..paylaşmak istedim..

arkadaşım link i kontrol eder misin upload tan başka bir yere daha verebilir misin bir problem var upload ta script kodunu veriyor dosya ortalarda yok

KAF link=topic=38782.msg334514#msg334514 date=1296668624' Alıntı:
bu yamayı indirdiğim sitede 3295 kişi incelemiş, 100 kişi yorum yapmış,trakkulupte ise 137 kişi incelemiş ve 5 kişi yorum yapmış..

siteye mod yüklerken,yüzlerce mod arasından en çok indirilenleri seçerek,yani seçiçi davranarak ,boş yere kotanızı doldurmamanız için emek veriyorum..asla tşk beklemiyorum..zira paylaşmak en güzel meziyet..lakin hiçbir yorum yapılmaması dikkatimi cezbetti..hatta ve hatta sulama motoru konusunu ilk açtığımda resmini yükledim ama upload sitesinde sorun yaşayınca link az sonra eklenecektir dedim..moderatör haklı olarak ' ' hastalık bulunmadan ilaçı bulmuşsunuz ' ' diyerek konuyu kilitledi..bana tuhaf gelen,konuyu kilitleyen elturco ya tşk.eden olmuş..ilginç geldi..paylaşmak istedim..

Alıganlık göstermeyin yada darılmayın; Burası bilgi vb. paylaşım platformudur.Hiç kimse karşılığında birşey beklememelidir.Teşekkür yada takdir diğer arkadaşların değer yargısıdır,Emeğe herzaman saygı duydum;Formda var olduğum süre içinde ' de duymak ZORUNDAYIM..