TÜMOCAN & MASSEY ÇEKİŞME

Ynt: TÜMOCAN & MASSEY ÇEKİŞME

harun oluk link=topic=38809.msg333799#msg333799 date=1296512539' Alıntı:
yok demedikki bizde massey basmamış debriaja baksana
BATİNAJ DEBRİYAJINA BASSADA BİRAZ ZOR BAKSANA BİRİNDE SIFIR LASTİK BİRİNDE TAM BELLİ DEĞİL AMA YARIDAN AZ LASTİK HİDROLİĞİ VURSA YİNE ZOR ZATEN LASTİKLERİ ISITTI PATİNAJLA SONUÇ AYNI OLURDU.

sonuç aynı olur veya olmaz motor çekiştiriyorsan her şeyi koyacaksın ortayabadanaj debriajına bassa tumo bu kadar rahat çekemez lastik farkı belli zaten

Bayi traktörü kamyondan inmiş belli.bizim komşu köye tümosan 55-50 dt getirmiş bayi.Erkunt 70 4x4 e takmışlar (bayi kazanamayacağı çekişmeye girmez çünkü traktör satacak).Erkunt u götürmüş.

Bir hinlik bir cinlik vardır. Bu tür çekişmelerde amatör çekim ve çekişmeler daha inanadırıcı.videoyu bile bayi isim ve tlf.ları ile süslemişler.

tümosan 55-50 kabinli ek ağırlıklar hariç ağırlığı (2140 kg)+340 kg. da çanta ağırlıklar.2480 kg.

265 lik 4 pistonlu traktör.ağırlığı 2462 kg. ( http://img33.imageshack.us/img33/5576/mf266gmf265s.jpg )

tümosan şişman bir şoför bulursa iş götürür.

çekişmemi bu gelmiş bayi 2 uyanıklık yapmış işte motor satmak için kullanıcılar takacak o zaman inanıcan arkadaş gormuyonmu başta bayinin ismi tel i yazıyo reklam yapmışlar erkuntculardan daha ii reklam yapıyo bu tumocular

cazgin0020 link=topic=38809.msg333942#msg333942 date=1296557931' Alıntı:
çekişmemi bu gelmiş bayi 2 uyanıklık yapmış işte motor satmak için kullanıcılar takacak o zaman inanıcan arkadaş gormuyonmu başta bayinin ismi tel i yazıyo reklam yapmışlar erkuntculardan daha ii reklam yapıyo bu tumocular

bu işler sakat işler.Show u gördün.aldın bitane.kahvede gaza geldin aynısından yapmak istedin.kontak bağışlayacam dedin.kral aldı götürdü sıfır motoru ne yapacan.Kralın sahibi sevinir bizim kral eve gelin getirdi diye. alk-*s Eğer kandırmasyon varsa bu tür işlerde insanların günahını alıyorsun.yani EĞİTİM ŞART ABİCİM.

TT 55 link=topic=38809.msg333948#msg333948 date=1296558931' Alıntı:
bu işler sakat işler.Show u gördün.aldın bitane.kahvede gaza geldin aynısından yapmak istedin.kontak bağışlayacam dedin.kral aldı götürdü sıfır motoru ne yapacan.Kralın sahibi sevinir bizim kral eve gelin getirdi diye. alk-*s Eğer kandırmasyon varsa bu tür işlerde insanların günahını alıyorsun.yani EĞİTİM ŞART ABİCİM.
ewet doğru ben kilit yatırmam şahsen kendimden çıkacak olursa en fazlada 75 bg le denerim zaten oda erkuntun agırlıgına guvendigim için :) erkuntcuların 5 li 12 14 tak çeker dedigine guvenmedim 4 lu 10 lu var çok iyi çekiyo 2 nın buçugunda çekiyo yumusak yerlerde oda bana fazlasıyla yetiyo

murat_saribas link=topic=38809.msg333790#msg333790 date=1296512018' Alıntı:
ŞİMDİ BENDE 70-56 VAR NİMT 70 VAR İKİSİNİ KAKIŞTIRSAM BÜYÜK FARKLA ERKUNT ÇEKER NEDENİ Mİ 70-56 DA LASTİKLER %30 ANLAYANA

agacım bana söyler misin 70-56 mı daha çekişli, nimet mi çok merak ediyorum :)

bu arada 55 lik midir nedir tümosan nimeti götürmüş diyolar aynen bayi işidir güzümle görsem yine inanmam