YENİ HATTAT A70 4X4

Ynt: YENİ HATTAT A70 4X4

iyi markalar kullandıkları malzemler valtra hema bunlarda yabana atılır değil ama fiyatlarda aşırı uçurum yok bi erkunt n holland ile alıcı bunları secerken eski kulandıkları referans alırlar bi fiatçı new holland secer örnek alışıklık

Okan Akıl link=topic=38871.msg339196#msg339196 date=1297452332' Alıntı:
rezalet oldugu içn bsmamslar çalışmaz falan:D
sen ne saçmalıyon birader kaç kere bindin hattat a biz traktörü getirdiğimizde kontağı açık kalmış idi akü zayıflamış gece -16 derece hava soğukluğu sabah tek marşda çalıştı perkins gibi motor varmı ????

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler çalışmayan hattatlı akü bozuk olabilir fazla denemem olmadı ama bence güzel fiyatı ve özelligi ile güzel tarla denemelerini yüklerim herkez kendi motorundan memnun kimsenin motorunu kötülemiyorum bana mf tümo nh erkuntun bundan dahamı özelligivar bir traktörde olmasıgereken tüm özellikler mevcut fiyatı uygun bu saydıgım tüm traktörlerin kabininden kabini daha büyük ve görüş acısı var benim tercihim bundanyana oldu
özelliklerini sayayım perkins 1103c-33t motor 3silindir turbo 12+12 levyeli 540-540E 3200kl kaldırma kapasitesi 4x4 defransiyel klidi dügmeli elift dreksiyon ayarı hostes koltugu güneşlik cam tavan hidirolik sogutma 4x4 de baglıdegilken frene basınca otamatik baglıyor 4tekerden fren yapıyor klima dizayn görünüm kullanım açısı güzel vitesleri şakır şakır geciyor motoru kötüleyen arkadaşlar neye dayanarak kötülüyor bilmiyorum lafolsundiye kötülemeyin traktörün boş agırlıgı 3800kl 68hp eşidi olan td65 266g tümo6570 erkunt70 bunlardan cokmu kötü içine binin kullanın ozaman anlarsınız ne demek istedigimi saygılar

tartışmayalım arkadaşlar bir motor çalışmadıdiye hepsi kötü olamaz yıllardır mf kullanıyoruz hepsini biliriz hepsinin yeri ayrı
birde ben hattat satıcısıfelan degilim birtane aldım allah nasibederse kullanacam kimseye hattatı kanıtlamaya çalışmıyorum 100lerce traktör markasıvar herkez kendi traktörünü sever kullanır