285 s mf ve74 80 dtk tümosan her ikiside tek çekerken hangisi çeker arkadaşlar

Ynt: 285 s mf ve74 80 dtk tümosan her ikiside tek çekerken hangisi çeker arkadaşlar

:bakın arkadaslar bende her ıkısıde var 285 s dt ve 82.80 dt ...ben bı kullanıcı olarak daha ıyı bı yorum yazarım buraya...arka arkaya baglandıkları zaman 82.80 cok rahat ceker mf 285 s yi aralarında en az tahmınen ortalama 500 kg arası bi agırlık farkı var tumo daha agır...ancak tarlaya gırıldıgı zaman ornek.. surume mf daha avantajlıdır hafıf oldugu ıcın ..ama avantajlı olsada tumosan onu yıne gecıyor tarlada ben cok denedım bunu yakıtıda onemlı bı derecede az mf den ... tumosanın kotu bır ozellıgıde motoru cabuk siner tarlada hıdrolıkle cok pıratık olman lazım ve bide hidrolıklerı guclu ama hassas degil ama saglam bi traktordur tumosan ben sahsen ıkısındende cok memnunum ama tumosan her konuda ustun bi traktor bence..diger markalara gorede ustun oldugu cok acık..74.80 ve 285 s yi kıyaslarsak arka arkaya baglandıgı zaman tumosan ceker ancak tarlaya girdigi zaman 285 s onu gecer ..iddi a etmeyin ben bu isleri cok denedim..

Ynt: 285 s mf ve74 80 dtk tümosan her ikiside tek çekerken hangisi çeker arkadaşlar

Mf çok yakıyor diyenler gelin deneyelim, pullukları takalım yada yolda deneyelim isterseniz kuyruk milinde. Şu sitede benim traktörden az yakacak sadece 100 serisinin küçükleridir..

Dqn link=topic=38877.msg527744#msg527744 date=1328289980' Alıntı:
Mf çok yakıyor diyenler gelin deneyelim, pullukları takalım yada yolda deneyelim isterseniz kuyruk milinde. Şu sitede benim traktörden az yakacak sadece 100 serisinin küçükleridir..
masseyle 1.50 litreyi geçmedim içmiyor kokluyor 168lerde çok az yakar 100 serisi koklar zaten