Eurodiesel yardım.

Arkadaşlar halk arasında bir söylenti var.Eurodiesel ' e geçildiğinde bütün traktörlerin takıt tüketiminin bir miktar artacağı eski teknokoji traktörlerde (euro I,I,III olmayanlar)bunun %30 a kadar artacağı söyleniyor.Acaba doğru mu..

Ynt: Eurodiesel yardım.

aynen arkadaşım ince mazot. anız sürümünde normalde 2 - 2,1 lt yakarken eurodizelle 2,5 lt nin üzerine çıkıyo
ben yeuro dizeli bu seneki anızları sürerken almaya başladım hiç öyle bi fark yok aynı mazotu yakıyor öncedende 2500 metrede 5 6 litre yakıyordu şimdide aynı senin dediğin gibi fark olsa çok farklı olurdu

ramazanpullu link=topic=38895.msg339180#msg339180 date=1297451441' Alıntı:
ben yeuro dizeli bu seneki anızları sürerken almaya başladım hiç öyle bi fark yok aynı mazotu yakıyor öncedende 2500 metrede 5 6 litre yakıyordu şimdide aynı senin dediğin gibi fark olsa çok farklı olurdu

ramazan abı senın traktorun motoru yenı nesıl ... fazla yakmaya bılır ama bız eskı modellerden korkuyoruz bim-*s

ertac sahın link=topic=38895.msg339245#msg339245 date=1297454900' Alıntı:
ramazan abı senın traktorun motoru yenı nesıl ... fazla yakmaya bılır ama bız eskı modellerden korkuyoruz bim-*s
peki bu yeni motor eski motor olayı nedir motorun neresinde yazıor euro 1-2 fln hep yeni alın verin ekonomiye can verin gerisi hikaye :D