CASE IH CVX 195

Ynt: CASE IH CVX 195

ekoç link=topic=38905.msg335233#msg335233 date=1296830119' Alıntı:
yok onu bilerek çekti ilk defa traktörde görüyorum diye zuha-*-s

photoshop ıle yaz ustune ÖZECE PETROL dıye
zuha-*-s
İZMİRLİ_85 link=topic=38905.msg335234#msg335234 date=1296830273' Alıntı:
çaktırma sende abi değiştircez hemen plakayı özel yapcaz yine.(özeceler tarım) zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

Güzel paylaşım. Yumurcaklardan sıkılmıştık. Artık biraz devleri görmek gerekiyordu. Ama bu biraz fazla büyük olmuş....:D Plaka ' da çok orijinalmiş. Bende ilk defa traktörde böyle plaka gördüm. Demekki adamlar sağlam firma. Traktöre bile şirketlerinin ismiyle plaka almışlar. Ben böyle plakalardan bir defa görmüştüm. O da güreş ağasına aitti. Silivri Güreş Ağası bilmem kim yazıyordu...:D

alipasalierkan link=topic=38905.msg335282#msg335282 date=1296836469' Alıntı:
Güzel paylaşım. Yumurcaklardan sıkılmıştık. Artık biraz devleri görmek gerekiyordu. Ama bu biraz fazla büyük olmuş....:D Plaka ' da çok orijinalmiş. Bende ilk defa traktörde böyle plaka gördüm. Demekki adamlar sağlam firma. Traktöre bile şirketlerinin ismiyle plaka almışlar. Ben böyle plakalardan bir defa görmüştüm. O da güreş ağasına aitti. Silivri Güreş Ağası bilmem kim yazıyordu...:D
adımız yumurcakcı kaldı bende size inat en büyüğünü aradım buldum zuha-*-s erkan o firmada dünya tır var.çoğuda hep helvacı petrol.aramızda aydınlı arkadaşlar varsa bilirler belki.

başta plaka hakkında yorum yapayım :)
adamlar bayahı vergi veriyor sanırım çünkü 001 den te nere kadar araçları war sanırım :D
ve bu plakaların vergilerini bilen warmı?
motora gelince yorum yok soba bosuru gibi ezgoszu war çkoçaman görüntüsü tam motor :D ve o arkadan çıkan boru kompresör gibi bişi war sanırım