Mf ciler bu videoyu kaçırmasın.patinaj ve inatçı şoförün sonu.

Ynt: Mf ciler bu videoyu kaçırmasın.patinaj ve inatçı şoförün sonu.

Çağrı link=topic=38911.msg335593#msg335593 date=1296855742' Alıntı:
MF ' de yapım hatası var,bir tarafını hafif yapmışlar ondan devrilmiş.Zaten bazı motorları da eksik parçayla yolluyolarmış,fabrika değil ufak dükkan motoru napacan biri birini tutmaz.Ben bile MF ' den iyisini yaparım :)

Adama da geçmiş olsun inşallah sağdır,sakat işler bunlar ama şansını çok zorlamış gibime geliyor...
mf cileri tahrik edici yorumlar yapmayalım lütfen genç arkadaşım sonra tatsız iletiler oluyor sitede

vale link=topic=38911.msg335603#msg335603 date=1296856166' Alıntı:
mf cileri tahrik edici yorumlar yapmayalım lütfen genç arkadaşım sonra tatsız iletiler oluyor sitede
ben de mf kullancısıyım,tahrik edici yorum değil o,arkadaşlar niyeyse kabahati hemen mfde bulmuşlar,ben de o konuya değindim mizahi açıdan.Zaten sitede uzun süre online olanlar beni tanırlar ne yazmak istediğimi anlarlar :)

Çağrı link=topic=38911.msg335605#msg335605 date=1296856328' Alıntı:
ben de mf kullancısıyım,tahrik edici yorum değil o,arkadaşlar niyeyse kabahati hemen mfde bulmuşlar,ben de o konuya değindim mizahi açıdan.Zaten sitede uzun süre online olanlar beni tanırlar ne yazmak istediğimi anlarlar :)
kusura bakma ozaman dostum

Olan adama oldu zaten adamda traktörün üstünde emanet gibi duruyordu böyle küçük traktörle çalışmasıda zormuş o kadarcık yerden çıkamadı.

anayurtlu 3105d link=topic=38911.msg335631#msg335631 date=1296857659' Alıntı:
bu adamın yaptını bi köylü bi araya gelse yapamaz hayret bişeyy yaa..
kaza zaten olmaz dediğin şeylerden oluyor.bizim köyde 10 yaşında çocuk slaj çiğnerken mf 165 i devirdi altında kaldı.yaralı kurtuldu.yılda iki üç sefer bu çevrede oluyor böyle kazalar.