STEYR AFFETMEMİŞ ÇEKMİŞ ALMIŞ

Ynt: STEYR AFFETMEMİŞ ÇEKMİŞ ALMIŞ

apoxlost link=topic=38917.msg335540#msg335540 date=1296853275' Alıntı:
adil bi çekişme degil dogru biri büyük biri küçük kepçede bu işde devede kulak gibi kalır
bu traktörlerin kaç beygir olduğunu bilen varmı ve bence önündeki de çok fark ettirir çekilen traktör hopluyo ,,,,, önler öbr traktör gibi basmıyo koca traktör hopluyo öbürki istifini bozmuyo küçük olmasına ramen

Aralarında beygir farkı olabileceğini düşünmüyorum...hatta new hollandın ki daha bile fazla olabilir...ayrıca nh kendini yırtarken steyr dinlemiyor bile...yani önde takılı olan kepçe çok fark ettirmez...çıkarılsa şiddeti çok az azaltır...paylaşım için teşekkürler... ok-*-s

Şaşırdım bils-*- Valla bizim şöförün babasında steyr varmış merak ettim bizim aileyede hiç girmeyen bir makine olduğundan nasıldır dedim??Biz zirai donanımdan almıştık.İlk hafta cart oldu ikinci hafta curt olda ama bize 6 ay dayandı dedi.Ha burda yıllardır steyr kullanan üyeler var kötülemiyorum.Ama fiat bin basar demişti.Beni şaşırtan o.Bakın tekrar söylüyorum steyr ' ı kötülemek değil amacım.Sadece birşey anlattım. ;)

Çıray link=topic=38917.msg431430#msg431430 date=1312574844' Alıntı:
Şaşırdım bils-*- Valla bizim şöförün babasında steyr varmış merak ettim bizim aileyede hiç girmeyen bir makine olduğundan nasıldır dedim??Biz zirai donanımdan almıştık.İlk hafta cart oldu ikinci hafta curt olda ama bize 6 ay dayandı dedi.Ha burda yıllardır steyr kullanan üyeler var kötülemiyorum.Ama fiat bin basar demişti.Beni şaşırtan o.Bakın tekrar söylüyorum steyr ' ı kötülemek değil amacım.Sadece birşey anlattım. ;)
sizin şöför çok sallıyor galiba o yüzden motor dayanmamıştır buralarda 30 yaşındaki motorlar sıfır motorlarla kapışıyor steyr ölmez