same traktör ler tarlada tanıtım vidosu bide davetsiz fisafir

Ynt: same traktör ler tarlada tanıtım vidosu bide davetsiz fisafir

arkadaşlar bu video antep nizipte same demosunda çekilmiştir. erkuntçu kendisi gelip diyorki benim motor daha iyi ve yarışmak istiyor. yani kesinlikle hile ve yalan yoktur. inanmayan varsa erkuntçunun telefonunu verebilirim arayıp görüşebilir. erkuntçuların yaptığı gibi yalanla hileyle dünyadaki bütün traktörleri geçmiyor. ayrıca sameyle erkunt kıyas olunamaz. same dünyanın en büyük dizel motor üreticisi deutz fahrın sahibidir. ayrıca dünyadaki ilk dizeli ve dört çekeri icat etmiştir. patetnt sahibidir. avrupa pazarının yüzde 26sı sameye aittir. lütfen bu tür karalamalar yapmayın...

görülüyorki same işi götürmüş helal olsun erkumtçuya sıra gelince adam deli değilya durup dururken traktörünü harcasın böyle birşeyi hiçbirimiz yapmayız çünkü herkesin traktörü kendi gözünde evladı gibidir değilmi

berkansözer link=topic=38920.msg341116#msg341116 date=1297774736' Alıntı:
yok be bu samede hayır yok bnce çekiş yk kapıya sokulmaz...

yA BOSUNA YORUM ATMA SENİN GİBİLER ARKADASIM KULLANDINMI HİÇ SAME KONUSMUCAKSN BEN SAMENİN ARKASNA KISIN ÇETİNER RAMORK ÇİFT TEKER 7 TON RAMORK GELİORDU SADECE KANTARDA FIRINA ODUN GETİRİRKEN YAPMA GÖZÜNÜ SEVİYM KARDA ÇAMURDA OKADAR ÇEKTİM O MOTORLA FAZLA KONUSMA ÇEKİSİ YOKMUS GETİRSENE ERKUNT ORMANA SEN BİDE DENEYELİM ONU SAME EXPOLERER SAME TİGER LAF YOK BEN KULLANDM BUNLARI FAZLA KONUSMA.