jondere 5625

Ynt: jondere 5625

Yukarda arkadaş demiş ne sıfırını ne 2. elini alan var Bize 1.5 ayda geldi traktör ve bayisi şöyle dedi dün 50 tane geldi elimde bi tane bila kalmadı haftaya sizinkide gelcek :D yani öle bişeyki yine aynısını diyo bayi yüz tane 5625 olsun elimde hepsini yarın akşama kadar satarım :D

stromae link=topic=38966.msg344993#msg344993 date=1298240769' Alıntı:
Yukarda arkadaş demiş ne sıfırını ne 2. elini alan var Bize 1.5 ayda geldi traktör ve bayisi şöyle dedi dün 50 tane geldi elimde bi tane bila kalmadı haftaya sizinkide gelcek :D yani öle bişeyki yine aynısını diyo bayi yüz tane 5625 olsun elimde hepsini yarın akşama kadar satarım :D

bayi nin her dedigine inanma :))

güçç*-* güçç*-* zuha-*-s ben haddimi biliorum zaten arkadaşım şurda tatlı tatlı tartışıoruz yani hadi tammam bayiye inamym o zamn neden her yer 5625 kaynıyor ? traktörüm.com a gir hiç 5025 sersinden satılık varmı bak gör ama bakıorum 80 t yüzlerce ama dikkatimi çekti nimet yok demekki iyi ve ideal motor servete bakarak doğrularıda söylemek lazım o zamn sende şu şekil yap erkunt bayisine inanma % 100 türk traktörü diyolar inanma yani LİNDNER çünkü :)

Cihan_özece link=topic=38966.msg336329#msg336329 date=1297005151' Alıntı:
bana göre iyi değil.boş yere tartısmayada gerek yok.herkesin kendi düşüncesi.benim düşüncemde bu o soran arkadaşa...
Altındaki tümosan yolda giderken bölünüyor . Tabi biraz haber dinliyosan okuyosan bişeyler biliyosundur . Milletin malını karalama ilk baş kendi motoruna bak ! Çok iyi olsaydı ben satıp JOHN DEERE almazdım. Bırak arkadaş kafasına göre karar versin tümosanı ona överek kafasını karıştırma başını yakma adamın !!!

stromae link=topic=38966.msg497783#msg497783 date=1324804586' Alıntı:
Altındaki tümosan yolda giderken bölünüyor . Tabi biraz haber dinliyosan okuyosan bişeyler biliyosundur . Milletin malını karalama ilk baş kendi motoruna bak ! Çok iyi olsaydı ben satıp JOHN DEERE almazdım. Bırak arkadaş kafasına göre karar versin tümosanı ona överek kafasını karıştırma başını yakma adamın !!!
adam kendi düşüncesini sölemiş sana ne oluyor mlletin derdi senimi gerdi ? heryere karışyon. herkez kendi fikrini söyler. kimi jd kullanan var çok memnun kimi var memnun deil kul yapısı. tümosan bölünse ne olcak fabrka hatası jd daha kaliteli olablr ama çekiş olarak tümosan daha çekişli her yönden. fiyatına göre muamele. sen 60a 80hp alyosan o 50ye alır.
tomosanı karıştırmışmı bak bakm yorumlara..

nh_fıat link=topic=38966.msg497876#msg497876 date=1324813702' Alıntı:
adam kendi düşüncesini sölemiş sana ne oluyor mlletin derdi senimi gerdi ? heryere karışyon. herkez kendi fikrini söyler. kimi jd kullanan var çok memnun kimi var memnun deil kul yapısı. tümosan bölünse ne olcak fabrka hatası jd daha kaliteli olablr ama çekiş olarak tümosan daha çekişli her yönden. fiyatına göre muamele. sen 60a 80hp alyosan o 50ye alır.
tomosanı karıştırmışmı bak bakm yorumlara..
Ben tümosanı kötüleme amaçlı söylemedim zaten benimde tümosanım vardı 97 model 7480N tümosanın her yeri iyidir acı güç vardır ama şanzımanı uyumsuzdur ! Ve bu tarlada bayılmasına sebep olurdu sattık 75.000 TL ye 5625 aldık ve çok memnunuz allah utandırmasın tümosan türk boğasıdır gerçek türk malıdır ama . Arkadaş gelmiş JD şöle JD böyle tabi bende cevap vermesem uyuyamazdım agaya ;)