mf 3105 D hakkında düşündükleriniz konfor çekiş bakımından ve tarladaki hız

Ynt: mf 3105 D hakkında düşündükleriniz konfor çekiş bakımından ve tarladaki hız

@Sezer: Değerli arkadaşım sitenin kuralı gereği 'Resimler' bölümüne resimsiz konu açmak yasaktır, temsili de olsa mutlaka bir resim konulmalıdır. Konuyu ellemiyorum ama resim koymazsan bu konu kilitlenecektir. Ayrıca aynı konuyu daha önce açtın, aynı 3105 konusunu 3105 defa konuşmayalım. Amacımız ileriye gitmek, yerimizde saymak değil. Bu konu üzerinde çok konuşuldu, herkes aklındakini söyledi, buda yetmedi Uzel battı hala MF 3105 konusunu konuşuyoruz. Motoruna lafımız yok, kendi sınıfında iddalıdır, gönlünün motorudur, saygı duyuyoruz. Ama bu konu bana göre bayatladı. Bilgili, bu işlerden gerçekten anlayan kişilerinde bu konuya yorum yazacağını zannetmiyorum artık. Çünkü daha önce yazdık bir sürü yerde, millet birbirine girdi konu kilitlendi gitti. Motorun sınıfındaki diğer motorlar arasında güzel bi yere sahip. Allah yakıtını az, çekişini bol eylesin.

Ynt: mf 3105 D hakkında düşündükleriniz konfor çekiş bakımından ve tarladaki hız

valla aga iyidir mutlaka ama yakınlarda bi akraba almıştı 3105 bi ay kullandı geri verdi john deree aldı. diyoki az dünya varmış. 3105 ten hayli fazla para verdim ama çok memnunum diyodu