Eski motorum ve Onun Veliyahtı

Ynt: Eski motorum ve Onun Veliyahtı

Hayırlı olsun. Güzel traktör. 120.000 tl çok büyük para ama. genede hesabını yapmışsındır umarım. 70 66 da çok iyiymiş. sınıfında en iyisidir. Levyesine kurban. yenisinin garantisi neyi kapsıyor?

iyi dileqlerinizden dolayı hepinizden allah razı olsun daha iyisini sizlere nasip etsin ... Allah hepimizin motorunu sanayiden esirqesin.. Tarladaki performansınıda en kısa zamanda paylaşacaqız inş...

paylaşım için teşekkürler
hayırlı olsun motorun
Hayirli ugurlu olsun. Mavilim hergün dahada cogaliyor memleketimde. Hem cok yakiyor hem cekmiyor hem ekmek düsmani hem pahali hemde en cok satilan marka. demekki milletin bir bildigi varmis...
new hollandların çekmesi konusunda ben 3. bi motora ihtiyac duymadım hiç
benim attığım video var 6020 ile td 85 new holland ların nasıl çektiğini gösteriyor
başka markalarıda görüyoruz bi römorka 3 4 motor bağlıyorlar kısaca her şey ortada

danjark10 link=topic=39006.msg336840#msg336840 date=1297093438' Alıntı:
saolun arkadaşlar eski motorumda qüzeldi 11 sene olmuştu alalı yaşlandı artıkk
öncelikle hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
yaşlandı demişin emektara da daha senden sonra alan kaç sene daha kullanırda emektar yaşlanmaz :D

güzel paylaşım yeni traktörün hayırlı olsun allah güle güle kullanmayı kısmet etsin 70-66 da temizmiş ama keşke fiyatı satmadan alsaydın 70-66 yıda ufak işlerde kullanırdın