erkunt case cekişmesi

Ynt: erkunt case cekişmesi

erkunt 70 lik digeri case kaçlık ? birde bende var erkunt 70 aynısı çadırlısı lastikleri hiç iyi değil orjinal gonderdikleri 25 hava oluyo 20 hava olsa bile yere tam oturmuyo 10 havaya dusunce oturuyo anca bence lastikler tutunamadı ben bi defa taktım lastikleri indirdim 70 56 ile tek çekerde frene bastıgım halde 70 56 goturemiyodu tek çeker tek arkalar fren atarken :S boyle bişe olamaz yani :S casedeki lastikler radial erkuntun lastigi dedigim gibi hava çoktur tutunamıyodur bile :S yoksa imkanı yok

Bende şimdi köyde oturmuyorumki gardaş kışları [size=14pt]sivasta[/size] oluyorum bu video nerde çekilmiş erkunta baya küçük duruyo noo*-*-
satocan58 link=topic=39014.msg336868#msg336868 date=1297096279' Alıntı:
Ulan sivasi gördüm yine duygulandim bak. Bestepeli topraaam ecik suas iresimi gonderde seyredek yaw...

satocan58 link=topic=39014.msg336878#msg336878 date=1297096711' Alıntı:
Ben sana demedimmi yasin. Hile varmis yoksa cekemezmiski case erkuntu.
hile var demedim sadece erkuntun lastikleri ii değil istersen yeni kasalardan arka lastige 25 hava basın lastigi çıkayın yolda yurutun ne kadarı batacak lastigin gorun yarısı oturuyo yere bende var denedim yakınınızda varsa denemesi bedava deneyin

case kaclık erkunt kaclık ikiside eşit gücde olsa case öyle cekemez bende de erkunt 70 lik var 75 56 s de var ikisini atıyorum erkunt götürüyor 75 56 biraz hafif geldigi için birer agirlik daha attım

cazgin0020 link=topic=39014.msg336885#msg336885 date=1297096873' Alıntı:
hile var demedim sadece erkuntun lastikleri ii değil istersen yeni kasalardan arka lastige 25 hava basın lastigi çıkayın yolda yurutun ne kadarı batacak lastigin gorun yarısı oturuyo yere bende var denedim yakınınızda varsa denemesi bedava deneyin
Gardas motur bu yaw. Arada zaten 7 8 beygir fazla var cekmesi gayet normal. Siz caseyi ve td80 ni hala 2 3 yil öncekilerle karsilastiriyonuz. Cekerseniz en iyi erkunt digerleri yaramaz cekilirseniz ya sürücü hatasi ya lastik ya baska bisey. Bence bunlari kafaniza takmayin. EMin ol ilk gördügüm erkuntla cekistirecem td80 ni ve burayada koyacam. Ama bulurmuyum bizim oralarda bilmiyom. Ben daha görmedim bu güne kadar. Bi nimet varmis onada bizim 266 yi takacam...

Satocan sana katılıyorum kardesım erkuntun çekı yuksek olduu halde çekemıyor biz denedık erkuntla td85d yı videoda war eklım durun td 85d erkuntu yerden yere vuruyor 80 liğini :)

JOSEPH link=topic=39014.msg336896#msg336896 date=1297097359' Alıntı:
Satocan sana katılıyorum kardesım erkuntun çekı yuksek olduu halde çekemıyor biz denedık erkuntla td85d yı videoda war eklım durun td 85d erkuntu yerden yere vuruyor 80 liğini :)
Hataliysa kabul etmem bastan söyliim. Bakin yine diyom, eski tdler gercekten kötüydü. Bizim td75 vardi ömrümüzü yedi. Sirf birinin gazina gelip aldi babam. Ama bunu arastirip aldik, turbo ve intercooler var. Yani sizinkilerde olmayan extra güc ve sogutma. Haa biz en iyisi bumu diyoz, tabikide demiyoz. KEske uygun olsada fent alsak, deutz alsak john deere alsak. ama almana yaklasilmiyoki...