sevgililer günü

trak ailesi kimimizin sevgilileri kiminin hanımı var sizlerin tecrübelerine dayanarak yardım etmenizi istiyorum.sevgililer gününde nasıl bi süpriz yapabilrim ama değişik bişey olacak mesela ben gazeteye ilan vermek istiyorum veyada bilboard kiralamayı düşünüyorum ama bilboard biraz pahalı bide ürgüpde balon turunda hediye vermek istiyorum ama oda kişi başı 130 euro arabaya aşkım sevi seviyorum diye yazdırmak olabilir sizlerin aklına gelen değişik süprizler varsa paylaşırsanız sevinirim

Ynt: sevgililer günü

bilmem ki kardeşim:) oyuncak traktör al ne diyeyım:)

bnde bilmiyorum sözlüme ne alsam dıye :) kararsızım bakacaz artık . . .

alyans ı boşver de ben tektaş aldım gecen sene hesaplı olanlar da var ama gene sen bilirsin ;)

ciddiysek bi alyans da olabilir. . . . güzelinden

alim1903 link=topic=39040.msg337610#msg337610 date=1297184782' Alıntı:
onun bana fendt 936 uzakdan kumandalı almasını çok isityorum ama nasıl söylücem :D
nasıl bir süpriz yapacağını bilmem ama fendt i nasıl alacağına değinecek olursak yanında bu oyuncakların olduğu bi video aç çok beğendim benimde olsa bi tane de anlar alır diye düşünüyorum süpriz içinde Allah kolaylık verrsin :D

HAHAA :D adaş istiyenin bi yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara demişler :D sende iste gitsin.
napacağına gelrsek balon turu ucuz olsa süper olur arabanın üstünü kompe ismiyle kapla ve tektaş yüzük al :D

sami ÖZKAN link=topic=39040.msg337709#msg337709 date=1297192025' Alıntı:
traktörle buğdayları gezdir ben öyle yapıyorum (fazla şımartmayın sonra tepenize çıkar)
TT 55 link=topic=39040.msg337714#msg337714 date=1297192358' Alıntı:
eşini hergün dövüyorsan o gün dövmezsin.al sana kral gibi hediye. (ŞAKA-ŞAKA)
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

arkadaşlar kayseri meydanında elektronik bilboard da ilan vermek için telefon açtım ancak iş için ilan verebilrisiniz kutlama mesajları alamıyoruz dedileR bi kaç gazeteyi aradım sonunda bi gazete kabul etti çeyrek sayfa boyunda ortalama 128 liraya halletcez şimdi oraya ne yazdırayım diye düşünüyorum
NE FENDT İSTERİM NE HOLMER
SEN YANIMDA OL BANA YETER
AŞKIM SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN

bartu link=topic=39040.msg338079#msg338079 date=1297268356' Alıntı:
ne fent isterim nede holmer
sen yanımda ol yeter
kalbımın tek aşkı
sevgililer günü kutlu olsun BİTANEM
yerel gazetedede ilan vercem ucuzuna baktım 10 kuruşluk gazeteye telefon açtım adamlar kabul etmedi bende 25 kuruşluk gazeteyle anlaşdım :D

Alistirmayin gencler. Hadi dogum günü olur evlilik yildönümü olurda sevgililer günü dedigin resmen ekonomik tuzak. Bak ahmet hocada öyle diyo. ))) saka bi yana dedigim gibi pek ciddiye almamani tavsiye ederim, ama acigini dogum gününde kapatmaya bak. haaa illaaa ben alacam dersen git bi gül al. yada sami abi gibi yengeyi al bugdaylari gezdir ama moturu o sürsün.))))