Steyr 8073 kalın teker taksak ne olur?

Ynt: Steyr 8073 kalın teker taksak ne olur?

aksoylar link=topic=39137.msg338390#msg338390 date=1297331376' Alıntı:
hiçbişey degişmez.kalın teker taktıgına pişman olursun.steyr ince lastigiyle daha güzel
doğru diyon öle çokta büyük bi fark olmaz.hayatınızda kaç tane kalın teker steyr gördünüz..ben tek 1 tane gördüm oda belediyenin delici olarak çalışıyodu. kalın teker motoru yıpratıyo tarlada filan..

Kalın teker takacanda ne iş yapacan. Eğer önden kepçe takacaksan traktöre zarar vermesin diye tak. Ama diğer işlerde STEYR a balon teker gitmez kardeşim.

1006 link=topic=39137.msg338552#msg338552 date=1297357004' Alıntı:
doğru diyon öle çokta büyük bi fark olmaz.hayatınızda kaç tane kalın teker steyr gördünüz..ben tek 1 tane gördüm oda belediyenin delici olarak çalışıyodu. kalın teker motoru yıpratıyo tarlada filan..
kalın teker steyr göremezsin tabi kücük veya orta çiftciler ince teker kullanır 8073 lerde pulluğunuda bunla çeker ilaç ınıda bunla atar gübresini de kalın teker olsa ilaç atarken ziyan edersin buğdayı + ağır iş yapmazki bunla neden taksın kalın lastiği.. pullukta diğer işlerde ince lastik iyidir çamurda falan bizim burda bi abi var 8860 landinisi var kalın lastik çamurda motor gitmito diyo çifçeker olmasa çıkamam diyo ince lastik çamuru yarar kalın lastik yarmaz kücük motora ince lastik gider +90 + 120 bg motor olcak ona tabi kalın lastik..