2011 model 80 lik erkunt lüx aldık nasıl bir traktör sizce..

Ynt: 2011 80 lik erkunt lüx aldık pişman olurmuyuz nasıl bir traktör sizce..

emretoy310 link=topic=39143.msg338333#msg338333 date=1297293420' Alıntı:
2011 80 lik erkunt lüx aldık pişman olurmuyuz nasıl bir traktör sizce..
HAYIRLI UĞURLU OLSUN BOL KAZANÇ GETİRMESİNİ DİLERİM. ARKADAŞ TRAKTÖRÜ ALMIŞSIN BURDA HERKEZ PİŞMAN OLURSUN YERLERDE SÜRÜNÜRSÜN DESE GİDİP GERİ Mİ VERCEN MADEM NİYE ALDIN ALMADAN ÖNCE ARAŞTIRSAYDINYA.
PİŞMAN OLMASSIN SÜR SEN İLK BAŞLARDA SENİ ÇİLEDEN ÇIKARABİLİR AMA ZAMANLA TAŞLAR YERLİ YERİNE OTURUR.

16 İLERİ 8 GERİ 80 LÜX 4X4 MÜ KAÇA GELDİ MÜMKÜNSE DOĞRU FİYAT YAZILIRSA SEVİNİRİM

Ynt: 2011 80 lik erkunt lüx aldık pişman olurmuyuz nasıl bir traktör sizce..

hayırlı olsun bende kullanıyorum.. neden pişman olacaksın ki 75bg güçünde şuan en ideal traktörü aldın turkiye piyasasında tutlan ve ideal makina.. traktörü ilk aldıgında 2-3 ay alışma devresinde sevmeye bilirisin erkunt şöför secer ama hidrolik ayarlarını traktörün huyunu ögrenince performansından ve yakıtından cok memnun kalacaksın.. ikinci elleride şuan bulunmuyor zaten iyi secim yapmışsın.. 2-3 ay sabret cok memnun kalacaksın.. hayırlı olsun gule gule kullan

Ynt: 2011 model 80 lik erkunt lüx aldık nasıl bir traktör sizce..

Hayılır olsun güle güle kullan.. İdeal bir makina gerçekten, gerçekten memnun kalacaksin ..Yeni modellerin Lüx serileri harika

hayırlı olsun kardeş
arkadaşlar neden pişman olsun ki bi bildiniz varsa söyleyin bilelim .
mesala ben erkunt 70 lik almaya niyetliyim aynı styer diye almak istiyorum .

hic pisman oluncak bi tercih deil..bizde aynisindan aldik bizle beraber toplam 5 akrabamiz da ayni traktöru aldi,bu bes kisi sadece benim bildigim bukadarsa gerisini siz dusunun..hayirli olsun gule gule kullanin.. alk-*s

arkadaşlar ben pişman olursun diye yazdığımda konunun başlığı farklıydı değişiklik yapılmış.bu traktörü alırken araştırıp soruşturmadan almamışdır yani nasıl bi traktör olduğu yönünde herkes hem fikir haa bi pişmanlık duyacağı yönü varsa daha önce almadığından dolayı olursa olur ok-*-s

alim1903 link=topic=39143.msg338770#msg338770 date=1297374747' Alıntı:
arkadaşlar ben pişman olursun diye yazdığımda konunun başlığı farklıydı değişiklik yapılmış.bu traktörü alırken araştırıp soruşturmadan almamışdır yani nasıl bi traktör olduğu yönünde herkes hem fikir haa bi pişmanlık duyacağı yönü varsa daha önce almadığından dolayı olursa olur ok-*-s
evet konuda pişmanlıkla ilgili bolum vardı degıstırdım..yanlıs anlasılmalar oluyordu :)