EMEK TRAKTÖR TÜMOSAN YEDEK PARÇA VE YETKİLİ SERVİS

Ynt: EMEK TRAKTÖR TÜMOSAN YEDEK PARÇA VE YETKİLİ SERVİS

bende 97 model Türk-Fiat 60-56 var motor kapağında tümosan yazıyo burda sanayide sordum ustaya turbo takalım dedim olmaz dedi piston filan değişcek dedi bide size sorayım benim motora turboyu nasıl takcaz

Ynt: TÜMOSAN TRAKTÖR YEDEK PARÇALARI STOKTAN TESLİM

emektraktor link=topic=39212.msg345425#msg345425 date=1298308359' Alıntı:
firmamızda tümosan traktörlerinin yedek parçaları mevcut olup aynı gün stoktan teslimat yapılmaktadır ilgili arkadaşlara duyurulur
noo*-*- sop-*-sa mübarek biraz Ayrıntılı bilgi Verir misin ?

Ynt: EMEK TRAKTÖR TÜMOSAN YEDEK PARÇA VE YETKİLİ SERVİS

meSelaaaaa, bak bu Arkadaş sormuş benim sorucağim soruya tıpa tıp değilce Eccik, benziyor bende 97 model Türk-Fiat 60-56 var motor kapağında tümosan yazıyo burda sanayide sordum ustaya turbo takalım dedim olmaz dedi piston filan değişcek dedi bide size sorayım benim motora turboyu nasıl takcaz , kaç Paraa Tüm malzemeleri felan nekdar mal olur?

Ynt: TURBOSUZ TRAKTÖR KALMASIN

arkadaşlar iyi akşamlar turbo sistemi yok piston değişcek yok çelik piston olcaklada olmuyor aslında turbo olunca fabrika çıkışında traktörde piston yanında diğer parçaları ne bileyim motor yağ pompası mesela yakıt pompası mesela bunun gibi parçaların çoğu değişik oluyor hani derlerya pistonlar turboya uygunmu peki diye işte orada şuda var arkadaşlar nasılki pistonun turboya uygunu varise turbonunda senin traktörünün üstündeki pistona göre uygunu vardır bizim turbolarımızın basınçları sizin traktörlerinize göre turbo fabrikamızın kalibre merkezlerinde test edildikten sora satışa sunulmaktadır fiyat bilgisi almak isteyen arkadaşlarımız bize www.emektraktor.com adresinden veya bu sayfanın üstündeki reklam panosunda bulunan telefon numarasından ulaşabilirler ilgili arkadaşlara önemle duyurulur saygılarımızla.