EMEK TRAKTÖR ÇORUM ERKUNT TRAKTÖR YETKİLİ SERVİS VE YEDEK PARÇA

MErhabalar.
Bizde babadan kalma 3000 lik ford var ancak bunu ne kadar yaptırsakta firen i ve hidrolik sistemı düzen tutmuyor. Eski balataları çok iyi idi yaptırdıktan sonrası çok daha kötü oldu. Şimdi ise formda bazı arkadaşlar tarafından yazılmış greyder balatasından bahsetmişler. Buna çözüm bulabılırmıyız. Hidrolik içinde hema 3610 hidrolik pompasından bahsetmişler. Kolay gelsin

31780d3ef25905165c7d4cecf899944d.jpg

Bu balatalardan caktirirsan cok iyi tutar örme telli mf 135 - 240 balatasi
3000 ligin orjinal balata ve pabucu 5 delikli ve incedir 135 -240 in balatasi ve pabucu 6 delikli ve yaklasik 1 cm daha kalindir sen iyi fren istersen pabuclari ve kampanlari degistirerek yaptirabilirsin yok masraf istemiyorum dersen bu balatalar butun deliksiz olarak satiliyo tek tarafa 35 cm gidiyo 4 balata 140 cm gidiyo bunu alip kendi 3000 ligin pabucuna caktirabilirsin ve 1cm lik kalin yerini frenci keser
Diger siyah beser baltalar bi ise yaramaz sabah sogukken bi iki kere basarsin tutar bi daha tuttmaz

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

31780d3ef25905165c7d4cecf899944d.jpg

Bu balatalardan caktirirsan cok iyi tutar örme telli mf 135 - 240 balatasi
3000 ligin orjinal balata ve pabucu 5 delikli ve incedir 135 -240 in balatasi ve pabucu 6 delikli ve yaklasik 1 cm daha kalindir sen iyi fren istersen pabuclari ve kampanlari degistirerek yaptirabilirsin yok masraf istemiyorum dersen bu balatalar butun deliksiz olarak satiliyo tek tarafa 35 cm gidiyo 4 balata 140 cm gidiyo bunu alip kendi 3000 ligin pabucuna caktirabilirsin ve 1cm lik kalin yerini frenci keser
Diger siyah beser baltalar bi ise yaramaz sabah sogukken bi iki kere basarsin tutar bi daha tuttmaz

Benim 135 mf frenler tutmuyor usta 1000 TL yi bulur dedi asbestli balata yasaklandı dedi