pancar hasadı burada...avrupada tarla günü

Ynt: pancar hasadı burada...avrupada tarla günü

süpermiş video pancar biçerleri bunlara pancarmı dayanır adamlar büyük tarım yapıyorlar hayran olmamak elde değil paylaşım içn tşk ertac

tokmakcı link=topic=39226.msg339489#msg339489 date=1297507404' Alıntı:
ertaç bu kadar pancar vardı bizden nie saklıyodun ya makinalar da senin dir allah bilir.türkiye çiftcilik tabi yetersiz geliyor avrupa da yapıyorsun :D

pancar hasat makınesı alacaktım...ya gecen telefon ettıler ... ' ' sen pancar hasat makınesı alacakmıssın , senın ıcın bır tarla gunu duzenlıyoruz dedıler . katılmamı ıstedıler ..

zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

ertac sahın link=topic=39226.msg339492#msg339492 date=1297507860' Alıntı:
pancar hasat makınesı alacaktım...ya gecen telefon ettıler ... ' ' sen pancar hasat makınesı alacakmıssın , senın ıcın bır tarla gunu duzenlıyoruz dedıler . katılmamı ıstedıler ..

zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
senin için tarla günü düzenlediler :D maşallah kaç dene HOLMER aldın bari bu kadar aramışlar tarla günü düzenlemişler...
hhhe bide hangisini sen kullanıyodun ya sertaç göremedim ben seni zuha-*-s ;D

tokmakcı link=topic=39226.msg339493#msg339493 date=1297507974' Alıntı:
senin için tarla günü düzenlediler :D maşallah kaç dene HOLMER aldın bari bu kadar aramışlar tarla günü düzenlemişler...

en sonlarda gelen bır kucuk var onu aldım ... aslında almayacaktım begenmedım ...konya yapımı HARMAK daha cok hosuma gıdıyor ... zuha-*-s

ertac sahın link=topic=39226.msg339494#msg339494 date=1297508066' Alıntı:
en sonlarda gelen bır kucuk var onu aldım ... aslında almayacaktım begenmedım ...konya yapımı HARMAK daha cok hosuma gıdıyor ... zuha-*-s
zevk meselesi adam holmeri bırakıp harmak a gidiyor :) helal olsun diyorum bşka bişi demiyorum