deutz Agrolux 95 ---Kubota 9000(deneme)

Ynt: deutz Agrolux 95 ---Kubota 9000(deneme)

buyuk mü küçük mü bilmiyorum ama bunu deutz bayisi cekmiş sanırım.. kubota deutz dan daha geniş bi traktör dikkat ederseniz.. sadece rastladıgım bi paylaşımdı.. bu iki traktör arasında 15-20bin tl fiyat farkı oldugunu da belirteyim :) siz olsanız hangisini alırsınız bence 20bin iyi para.. pulluk takıp deneyeceklerdi ozaman belli olurdur tam..

BASAYEV link=topic=39257.msg340192#msg340192 date=1297614376' Alıntı:
valla yavuz aga ben deutzu alırım kubotayı ilk kez duyuyorum en azından madur olmam benim düşüncem böle

magdur neden dolayı olabilirsin bizde same de var mesela deutz la aynı biliyorsun sahsuvaroğlu getiriyor turkiyeye.. kubota yı ise direk fabrikası getiriyor turkiyeye disbritör olmadan dolayısıyla direk kubota yetkilisi japonlarla muhattap oluyorsun.. parca sorunu olmayacagını garanti ediyorlar..

bende parçadan dolayı felan dedim japon ve çin mallarından hep zarar ediyoruz biraz çekingenim yani bi elektrikli bisiklet aldık bozuldu ne servis var ne bakan

deutz üstün çünkü deutzun alet daha büyük.. hem hangi vitsle gittiklerini bilmiyoz bilsekte deutz diğer traktörlere göre hızı düşük oluyo ama kubota dan daha iyi iş yapar

Arkadaşlar şimdi bu videodan bişey cıkmaz yani bu üstün bu degil diye.. deutz ustundur dersek deutz ustun olmaz kubota ustundur dersek kubota olmaz.. ikisinide aynı tarlada pullukla deneyeceksin yakıtını seriligini ozaman belli olur..

ikinci bi husussa kubota japon malı 120 yıllık bi üretici bunu dandik çin markalarıyla mukayese edemeyiz.. bi toyota honda mitsubshi ye bakın bakalım dandikler mi.. japon malları herzaman kaliteli ve teknolojik olmuşlardır..

hiç tartışmayın arkadaşlar bizde o kubota nın aynısı deutz unda agroplus 87 si var önümüzdeki günlerde bire bir karşılaştırıp paylaşacağım.hem yakıt hemde güçlerini.

bartu link=topic=39257.msg342178#msg342178 date=1297865912' Alıntı:
hiç tartışmayın arkadaşlar bizde o kubota nın aynısı deutz unda agroplus 87 si var önümüzdeki günlerde bire bir karşılaştırıp paylaşacağım.hem yakıt hemde güçlerini.

merakla bekliyoruz... bende aynı şekilde m8540 gelince newholland td80d ,valtra a75, same explorer 85t ile karsılaştıracagım