TT65 mi SAME TİGER 70 mi ???

tek çekerlerine ikisinede 37 istiyor bayileri.siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?kullanan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşmalarını bekliyorum.tt 65 çok kullandım ama bu tigerları kullanmadım.çok şüpheliyim tigerlara karşı.

Ynt: TT65 mi SAME TİGER 70 mi ???

bizdede TT65 var memnunuz çekiş olsun yakıt olsun yola biraz fazla yakar ama diğerlerine göre iyidir hızıda iyidir ama samelerden hiç haberim yok ama TT 65 iyimidir dersen gerçekten güzel motor )))

bence same bizim buralarda çok alan oldu ,bende dahil çekiş yakıt süper maşallah.zaten sameye bir binen kolay kolay başka motora binmez.hidrolik kaldırma gücü bile 3ton.

nekadar kolay çamur atmak kapına sokma, boş işler demek peki kullanan varmı aranızda
bende 85 hp same var arkadaşta 50 40 new holland var ikmizde tiller çekiyoruz ikimizde aynı hızda gidiyoruz bende 16 lı var diyerinde 14 lü var yakıtı ise hiç söylemiyorum gerek yok zaten

gerçekten almak istiyosan eş dost akrabaya sorcaksın tiger 70 varsa bildikleri birisinde gidip rica ediceksin deneyeceksin olmadı bayiye sor sattıkları birisi mutlak vardır birlikte gidersiniz denersiniz bu işler birazda kişiye göre değişiyo kullanma şekline vs. benim beğendiğim motoru sen beğenmiyosun belli olmuyo en güzeli kendin denemek

bende bir bucuk senelk same tiger kullanıcısıyım arkadaslar o sameyı kotuleyen arkadaslarıma sesleniyorum her ikiside gusel motor tt 65 de kullandım ve su an tiger 70 kullanıyorum her konuda tek kelimeyle harıka bi motor (bilecik söğüt 011) tesekkurler

ykptrkn link=topic=39259.msg340147#msg340147 date=1297610885' Alıntı:
bence same bizim buralarda çok alan oldu ,bende dahil çekiş yakıt süper maşallah.zaten sameye bir binen kolay kolay başka motora binmez.hidrolik kaldırma gücü bile 3ton.
tt65in hidrolik kaldırma gücü bilede 3 ton )))
samede iyidir tt de iyidir ttde 8+2 vites var ben pek beyenmiyorm. tigeri bilmem
td65 olsaydı td65 derdim ama tt olunca bişe demek gelmedi :)

nhde vites seçeneği az 8+2mi ne ama samede daha fazla ben olsam same derim ikisinde kullandım nh yada same traktörümde yok tt65de iyi ama same hpside fazla sanırsam 5-6 hp kadar

Ben tercihimi Same ' den yana kullanırdım.. :)

nh_fıat link=topic=39259.msg497882#msg497882 date=1324814153' Alıntı:
tt65in hidrolik kaldırma gücü bilede 3 ton )))
samede iyidir tt de iyidir ttde 8+2 vites var ben pek beyenmiyorm. tigeri bilmem
td65 olsaydı td65 derdim ama tt olunca bişe demek gelmedi :)

TT tüm seriler 2200 kilo..Birde Nh cisin kınıyorum seni... ;D ;D